Posielame (skoro) ihneď.

My vieme, že keď si niečo objednáte, chceli by ste to mať čím skôr. Preto robíme všetko preto, aby objednávka od nás odišla najneskôr do 24 hodín. 

Hovoria o tom aj recenzie na Heuréke.

Heureka recenzie rýchle dodanie Príjemné veci

Ako prebieha spracovanie objednávky?

Akonáhle vyklikáte na webe objednávku, systém nám vyhodnotí, aký spôsob platby ste zvolili. 

Na balenie sú ihneď zaradené objednávky, ktoré sú na dobierku alebo platbou kartou. Takže ak chcete dostať objednávku rýchlo, zvoľte tento spôsob. A v prípade platby kartou pre istotu skontrolujte, či platba naozaj prešla.

Všetko, čo je dostupné na objednanie, máme reálne skladom, nie na sklade u dodávateľa, ako to často v internetových obchodoch býva.

Objednávky z predchádzajúceho dňa hneď ráno zabalíme, aby ich kuriér vyzdvihol. Zvyčajne okolo 9tej hodiny. Takýto šibeničný čas je daňou za to, že nesídlime v logistickom centre ale v malej prevádzke na kraji Slovenska. Výhodou takejto prevádzky je, že máme dosah na ekológiu prevádzky a hlavne fungujeme ako tím. Hneď vieme všetko vyriešiť, vyskúšať, premerať, opísať, doplniť. Počas balenia si užívame spoločné rozhovory, odovzdávame si podnety aj spolu riešime problémy. Nefungujeme ako roboty v logistickom centre. Aj preto sme boli vyhodnotení ako Udržateľný eshop.

Kuriérska spoločnosť Vám balík doručí na nasledujúci pracovný deň. V optimálnom prípade máte teda balík doma do 48 hodín.

Pri platbe prevodom na účet čakáme, kým prídu peniaze na náš účet. Zvyčajne je to na druhý pracovný deň od zadania prevodu, po 10tej hodine. Keďže kuriér už je fuč, balíky pošleme až nasledujúci pracovný deň. Takže doba odoslania sa natiahne na 48 hodín od platby objednávky.

Ale my vieme, že kritické sú práve dodania ešte pred víkendom, takže vo štvrtky zoberieme všetky objednávky až poobede na depá kuriérnych spoločností, aby ste balík dostali už v piatok. Ak teda zadáte objednávku do štvrtka do 15tej hodiny, môže už tovar v piatok u Vás byť.

Prajeme šťastnú cestu Vašim zásielkam. A ak sa čokoľvek objaví mimo Vašich očakávaní, volajte a píšte nám, aby sme to čím skôr vyriešili.