Prečo nakupovať u nás?

 Ekológia je pre nás dôležitá
Prinášame na trh produkty, vďaka ktorým budete mať Vy dobrý pocit pri práci a vo voľnom čase a príroda, keď výrobky doslúžia. Všetko, čo u nás nájdete, je z prírodných, recyklovateľných alebo recyklovaných materiálov. Snažíme sa redukovať tvorbu odpadu, preto ponúkame iba kvalitné výrobky, ktoré Vám budú dlho slúžiť.
 
Vďaka tovaru na našej stránke môže byť Vaša domácnosť bez odpadu už čoskoro.
 
Zásielky balíme pomocou papierovej pásky, takže krabice môžete celé dať do zberu alebo znova použiť.
 
Priestor v krabiciach vypĺňame papierom alebo používame plastové výplne, ktoré nám boli doručené v zásielkach od dodávateľov.
Nové plastové výplne nekupujeme.
 
Faktúry neposielame v balíku - dostanete ich v elektronickej podobe.
 

 Dbáme na etický rozmer výroby a predaja

Našim cieľom nie je prinášať najlacnejší tovar za cenu zneužívania lacnej pracovnej sily. Preto spolupracujeme najmä s rodinnými firmami alebo firmami, pre ktorých je zamestnanec človekom a nie strojom. Väčšina výrobkov pochádza z Európy.

 

 Tovar je pre Vás pripravený v našom sklade

Všetky produkty máme skladom. Ak to tak nie je, táto informácia sa objaví pri podrobnom opise produktu.

 

 Spoľahlivá a rýchla doprava tovaru

Tovar posielame do 48 hodín od zadania Vašej objednávky resp. od prijatia platby, ak ste si vybrali formu úhrady vopred na účet. Ak to nebude možné, budeme Vás o tom informovať. 

Ak pri preprave dôjde k poškodeniu tovaru a budete mať o tom spísaný škodový protokol s prepravcom, ktorý nám pošlete spolu s poškodeným tovarom, my Vám obratom pošleme zdarma bezchybný tovar.

 

 Minimalizujeme poštovné a balné

Výška poštovného sa odvíja od hmotnosti zásielky tak, aby ste neplatili navyše. Poštovné zdarma máme iba pri objednávkach nad 70€, pretože každá objednávka znamená, že kuriérove auto produkuje emisie CO2. Preto Vás chceme motivovať sa na objednávky spájať resp. robiť ich cielene väčšie a menej často :-)

 

 Vaša spokojnosť je na prvom mieste

Ak si u nás kúpite akýkoľvek produkt a nebude sa Vám páčiť, môžete nám ho nepoužitý poslať späť do 14 pracovných dní. Ak nie ste spokojný s výrobkom, ktorý ste už začali používať, dajte nám o tom vedieť a pokúsime sa nájsť spoločné riešenie.