O nás

Nápad otvoriť obchod s príjemnými vecami vznikol v roku 2012, keď sme začali stavať náš dom v malebnom prostredí Bielých Karpát. Nádheru tunajšej prírody na mnohých miestach narúšali čierne skládky okolo potokov a v kroví. Nebolo výnikou, že sme našli obaly zo skla, plastov i kovové spred 10-15 rokov a neboli takmer vôbec porušené - príroda si s nimi nedokázala poradiť.

V roku 2013 sme otvorili rodinný obchod so všetkým, čo v domácnosti potrebujeme a bežne sa v predaji nevyskytuje (domáce potreby, riad, dózy, fľaše, ekokozmetika, ekodrogéria). Všetky nami ponúkané produkty sú z prírodných, recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov, pretože aj príroda a nasledujúce generácie by sa mali cítiť príjemne, keď nám raz tieto veci doslúžia. Ak obsahujú plast, je to preto, že bezplastová alternatíva zatiať nemá požadované vlastnosti. Ale môžete si byť istí, že ide o prvotriedny tovar, ktorý Vám vydrží roky.

Príjemné veci sú maličkosti, vďaka ktorým budete mať lepší pocit v každodennom kolotoči starostlivosti o domácnosť a členov rodiny. Vecičky, čo potešia Vaše zmysly. Pomocníci, vďaka ktorým bude práca ľahšia a zábavnejšia. Doplnky, ktoré osviežia Váš domov a prinesú k Vám kúsok prírody. Drobnosti, ktorých jemný prírodný dotyk pocítite na vlastnej koži.

Sortiment sa snažíme neustále rozširovať, preto oceníme akékoľvek Vaše postrehy, nápady a tipy.

Budeme radi, ak Vám spríjemníme deň...