Opinel - nôž s puzdrom na opasok

Zatvárací nožík s ostrou zaoblenou čepeľou, bezpečnostným krúžkom a rukoväťou z bukového dreva. Nôž sa dá vložiť do látkového puzdra, ktoré sa ľahko pripevní na opasok vďaka koženému očku.
Kód: 324253
Dostupnosť: Kontaktujte nás
25,00€

Zatvárací nôž pre deti na piknik, ručnú prácu a rôzne dobrodružstvá v prírode.

Čepeľ nožíka je ostrá, no na konci zaoblená pre väčšiu bezpečnosť. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 12C27M.

Bezpečnostný krúžok zabraňuje náhodnému zatvoreniu/otvoreniu (poistka Viroblock). Má dve časti - pohyblivú a pevnú. Zafixuje čepeľ otvorenú (bezpečnosť pri práci) aj zatvorenú (bezpečnosť pri prenášaní).

Rukoväť je z bukového dreva.

Puzdro na nožík je vyrobené ako 100% recyklát: látka z drtených PET fliaš a koženej nášivky, "očko" je z odpadu kožiarskych dielní - vďaka nemu sa dá puzdro s nožíkom pripevniť na opasok.

Nožík nie je vystreľovací.

Pozor, nôž nie je hračka.

 

Vyrobený vo Francúzsku.

 

 

Vlastnosti
materiál bukové drevo, nerezová oceľ
rozmery nôž - dĺžka čepele 8cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Weck - tesniaci krúžok 100mm

Náhradný tesniaci krúžok k skleneným zaváracím pohárom s priemerom hrdla 100mm.
0,10€

Čajová sviečka zo sójového vosku - bez obalu

Ručne odlievané čajové sviečky zo sójového vosku. Vhodné aj pre vegánov. Bez hliníkového obalu, a teda bez odpadu. Jedna sviečka horí cca 3-4 hodiny.
0,80€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 850ml

Sklenený pohár na domáce zaváranie sladkých kompótov aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, špargľa. Väčší objem pohára sa hodí aj na uskladnenie napríklad kvasenej kapusty, kvašákov, utopencov, nakladaných syrov. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,20€