Opinel - nôž s puzdrom na opasok

Zatvárací nožík s ostrou zaoblenou čepeľou, bezpečnostným krúžkom a rukoväťou z bukového dreva. Nôž sa dá vložiť do látkového puzdra, ktoré sa ľahko pripevní na opasok vďaka koženému očku.
Kód: 324253
: Opinel
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
25,00€

Zatvárací nôž pre deti na piknik, ručnú prácu a rôzne dobrodružstvá v prírode.

Čepeľ nožíka je ostrá, no na konci zaoblená pre väčšiu bezpečnosť. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 12C27M.

Bezpečnostný krúžok zabraňuje náhodnému zatvoreniu/otvoreniu (poistka Viroblock). Má dve časti - pohyblivú a pevnú. Zafixuje čepeľ otvorenú (bezpečnosť pri práci) aj zatvorenú (bezpečnosť pri prenášaní).

Rukoväť je z bukového dreva.

Puzdro na nožík je vyrobené ako 100% recyklát: látka z drtených PET fliaš a koženej nášivky, "očko" je z odpadu kožiarskych dielní - vďaka nemu sa dá puzdro s nožíkom pripevniť na opasok.

Nožík nie je vystreľovací.

Pozor, nôž nie je hračka.

 

Vyrobený vo Francúzsku.

 

Vlastnosti
materiál bukové drevo, nerezová oceľ
rozmery nôž - dĺžka čepele 8cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,00€

Weck - tesniaci krúžok - 100mm

Náhradný tesniaci krúžok k skleneným zaváracím pohárom s priemerom hrdla 100mm.
0,20€

Mydlo s ovčím mliekom oválne - levanduľa

Mydlo s ovčím mliekom, mandľovým olejom, bambuckým maslom a s vôňou levandule. Vďaka svojmu oválnemu tvaru perfektne sadne do ruky. Dodávame bez obalu. :-)
3,50€

Odstraňovač vodného kameňa - kyselina citrónová - 0,9kg

Kyselina citrónová je vynikajúcim prostriedkom na čistenie od vodného kameňa a údržbu umývačky, práčky, varnej kanvice, kávovaru alebo toalety. Oproti octu nezanecháva žiadny pach a je šetrnejšia k plastovým a gumovým častiam spotrebičov. Pravidelná údržba spotrebičov prispieva k ich úspornejšej prevádzke.
8,70€