Kånken Fjällräven - nepremokavý obal na batoh - čierny

Nepremokavý obal na klasický batoh Kånken. Dá sa zložiť do balíčka a zapnúť na suchý zips. Na batoh sa pripínami gombíkmi (patentkami). S reflexným logom.
Kód: 756122
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
25,00€
22,80€

Materiál Vinylon, z ktorého je vyrobený klasický batoh Kånken, je síce odolný voči vlhkosti (krátka prehánka mu neublíži), ale na celodenný výlet v upršanom počasí potrebujete extra ochranu.

Nepremokavý obal pekne drží na batohu, nezošmykuje sa.

Cieľom firmy Fjällräven je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci.

Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobené pre švédsku značku v Číne.

 

Vlastnosti
materiál 70D 100% polyamid
hmotnosť 60g