Včelopravár

Včelopravár je zmes prírodného včelieho vosku, živice a jojobového oleja. Obnoví voskovú membránu Včelobalu, aby bol znova priľnavý, tvarovateľný a lepšie chránil potraviny. Takouto údržbou Vaše voskové obaly vydržia dlhšie ako rok intenzívneho používania.
Kód: 4716165
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
2,90€

Včelopravár je unikátna vosková zmes prírodnej borovicovej živice, bio jojobového oleja a slovenského včelieho vosku.

Balenie obsahuje 15 gramový kúsok stuhnutej zmesi a návod na použitie.

Jedno balenie Včelopravára postačí približne na obnovu troch Včelobalov veľkosti S, M, L (z každého po 1 ks), alebo na jeden Včelobal veľkosti "Bochník" - XL, či jeden Včelovak.

Na obnovu budete potrebovať: opotrebovaný Včelobal, Včelopravára, 2 x papier na pečenie, strúhadlo a žehličku. Namiesto žehličky, môžete využiť rúru - včelobal s nastrúhaným voskom vložíte do rúry na nízku teplotu a necháte vosk roztopiť.

Celá táto aromatická činnosť potrvá približne 20 minút. 

 

Vyrobené na Slovensku.

 

Vlastnosti
zloženie včelí vosk, borovicová živica, bio jojobový olej
hmotnosť 15g
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Weck - tesniaci krúžok - 100mm

Náhradný tesniaci krúžok k skleneným zaváracím pohárom s priemerom hrdla 100mm.
0,20€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 850ml

Sklenený pohár na domáce zaváranie sladkých kompótov aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, špargľa. Väčší objem pohára sa hodí aj na uskladnenie napríklad kvasenej kapusty, kvašákov, utopencov, nakladaných syrov. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,40€

Bezodpadová hubka zelená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,90€