Feel Eco prostriedok na umývanie cumlíkov a fľašiek

Dermatologicky testovaný prostriedok na umývanie cumlíkov, fľašiek, detského riadu alebo plastových hračiek. Zloženie prostriedku obsahuje výhradne ľahko odbúrateľné suroviny s minimálnym dopadom na životné prostredie.
Kód: 161927
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,30€

Prostriedok na umývanie cumlíkov a fľašiek je dermatologicky testovaný. Je vhodný na umývanie detských cumlíkov, fľašiek, jedálenského riadu, príborov, plastových podbradníkov a plastových hračiek. Obsahuje glycerín na ochranu pokožky rúk a je účinný na mastnotu, zvyšky mlieka, čaju a štiav.

Bez parfumov, alergénov a konzervačných látok. Všetky povrchové aktívne zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné, čo ocenia majitelia domácich čističiek odpadových vôd.

 Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
zloženie 5 % alebo viac, ale menej než 15 %: Aniónové povrchovo-aktívne látky. Aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť. menej než 5 % Amfotérne povrchovo aktívne látky. Látky na báze rastlinných olejov (repkový, kokosový a čiastočne palmový), ktoré pri prípravku zaisťujú jemnosť k našej pokožke. Neiónové povrchovo-aktívne látky. Látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza). Zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny.
objem 500 ml
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Vatové tyčinky - kompostovateľné

Vatové tyčinky z biobavlny s papierovou paličkou - 160ks v balení.
1,30€ 1,00€

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Feel Eco čistič do kúpeľne

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie sanity v kúpelni od českého výrobcu.
3,90€

Bezodpadová hubka červená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€