Feel Eco čistič - kuchyňa - 450ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie plôch v kuchyni. Od českého výrobcu Feel Eco. Čistič na kuchyňu využijete pri čistení sporákov, digestorov, mikrovlnných rúr, obkladov i pracovných dosiek. Bol vyvinutý na báze sódy, mydla, zložiek z cukrov a prírodných olejov. Odmasťuje a čistí.
Kód: 161906
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,30€

Ekologický čistiaci prostriedok na kuchyňu Feel Eco, jemne ale účinne odstráni zašlú špinu, mastnotu a usadeniny. Zaberá aj na usadený mastný prach.

Základnými zložkami čističa je mydlo a aktívne látky z prírodných olejov a cukrov, doplnené sódou a liehom.

Spoločne ničia mastnotu, ale šetria povrchy.

Neobsahuje hydroxid, a preto je šetrný k pokožke rúk.

Určený na čistenie všetkých nesavých povrchov v kuchyni: keramických, antikórových, plastových a sklenených.

Prípravok nastriekajte na plochu, nechajte pôsobiť 3-5 minút a utrite univerzálnym kompostovateľným vechtíkom.

Nepoužívajte na citlivé povrchy ako je leštený mramor alebo vápenec.

Neobsahuje chlór, konzervačné látky a farbivá.

Nekombinujte s inými čistiacimi prostriedkami.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
objem 450ml
zloženie menej ako 5 %: Neionové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza), Aniónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), mydlo, v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, Zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, Parfumy, PHENOXYETHANOL; Bez pridaných farbív, bez chlóru
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco čistič - kúpeľňa - 450ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie sanity v kúpeľni od českého výrobcu Feel Eco. Univerzálne využitie - na plast, kov, sklo aj keramiku. Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističoch. Nie je agresívny k pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Základnou zložkou čističa je kyselina citrónová, prirodzená účinná látka, silná proti špine, šetrná k povrchom.
4,30€

Feel Eco čistič na WC - 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na čistenie a umývanie WC. Od českého výrobcu Feel Eco. Základnou zložkou čističa na toalety je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov, ktoré sú ľahko odbúrateľné.
3,40€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Feel Eco na riad - malina - 1l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. S jemnou vôňou maliny. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,35€