Feel Eco odstraňovač škvŕn na pranie - 1l

Ekologický tekutý prostriedok prírodného pôvodu na odstraňovanie škvŕn. Účinný, ale zároveň šetrný k bielizni aj k zdraviu. Vhodný na bielu i farebnú bielizeň. Ľahko biologicky rozložiteľný.
Kód: 3919103
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
7,95€

Tekutý odstraňovač škvŕn na pranie obsahuje 95% podiel prírodného pôvodu. Je určený na čistenie a pranie veľmi znečistenej bielizne, kde by bodová aplikácia na škvrnu bola príliš namáhavá.

Vyčistí škvrny od rôznych potravín, mastnoty, kozmetiky, blata a trávy.

Prostriedok je jemne parfumovaný, vhodný na bielu aj na farebnú bielizeň. Nie je vhodný na vlnu a hodváb.

Použitie: Dva plné uzávery odstraňovača (100ml) je možné pridať k hlavnej dávke pracieho prostriedku alebo ich rovnomerne naliať na znečistenú tkaninu vloženú priamo do bubna práčky. Optimálne je krátke pôsobenie odstraňovača v neriedenom stave a spustenie prania po 10-15 minútach.

Pri farebnej bielizni môžete najprv overiť stálosť farieb na skrytom mieste.

Prostriedok je ľahko biologicky rozložiteľný - vhodný aj pre domáce čističky odpadových vôd.

Zloženie na báze aktívnych látok vyrobených zo sacharidov, repkového a kokosového oleja sú vylepšené mydlom a posilnené vysokou dávkou enzýmových pomocníkov. Jemne dávkovaná vôňa je zladená s "Pracím gélom Color". Do produktu sa nepridávajú žiadne farbivá.

Obal je plne recyklovateľný.

Skladujte v suchu a chlade.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Vyrobené v Českej republike.

 
Vlastnosti
zloženie menej ako 5:% Aniónové povrchovo aktívne látky: aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť, Neiónové povrchovo aktívne látky: látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza) - zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny, Enzýmy: aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách; štiepia komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky, Mydlo: dodáva prípravku odmasťujúcu silu, umývaciu účinnosť a penivosť; v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, pri práškových zo živočíšnych tukov, Parfémy: zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve; parfémy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú, PHENOXYETHANOL
objem 1l
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco prací gél "Baby" - na detskú bielizeň - 5l

Ekologický koncentrovaný tekutý prací gél "Baby" je určený na pranie jemnej detskej bielizne, a tiež bielizne dojčiat a osôb s citlivou pokožkou. Ľahko biologicky rozložiteľný - zložky sú rastlinného pôvodu. Prací prostriedok bielizeň zbaví nečistôt, ale farby zostávajú. Neparfumovaný, bez konzervantov.
26,95€