Feel Eco odstraňovač škvŕn MAX - 200ml

Ekologický, účinný, koncentrovaný odstraňovač škvŕn s praktickým rozprašovačom na pranie menších škvŕn pri znečistenej bielizni. Vhodný na bielu i farebnú bielizeň. Ľahko biologicky rozložiteľný.
Kód: 3919102
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,35€

Tekutý koncentrovaný odstraňovač škvŕn na pranie obsahuje 92% podiel prírodného pôvodu. Je určený na pranie bodovo až máloplošne znečistenej bielizne.

Vyčistí škvrny od rôznych potravín, mastnoty, kozmetiky, blata, trávy i maziva.

Prostriedok je jemne parfumovaný, vhodný na bielu aj na farebnú bielizeň. Nie je vhodný na vlnu a hodváb.

Použitie: Aplikujte odstraňovač v dostatočnom množstve niekoľkými stlačeniami rozprašovača na škvrnu a blízke okolie. Ošetrenú škvrnu môžete vhodnou kefkou napeniť z oboch strán, nechať pôsobiť a dať bielizeň vyprať bežným spôsobom.

Pri farebnej bielizni môžete najprv overiť stálosť farieb na skrytom mieste.

Prostriedok je ľahko biologicky rozložiteľný - vhodný aj pre domáce čističky odpadových vôd.

Zloženie na báze aktívnych látok vyrobených zo sacharidov, repkového a kokosového oleja sú vylepšené mydlom a posilnené vysokou dávkou enzýmových pomocníkov. Jemne dávkovaná vôňa je zladená s "Pracím gélom Color". Do produktu sa nepridávajú žiadne farbivá.

Obal je plne recyklovateľný.

Skladujte v suchu a chlade.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc.

S certifikátom Únie Ecolabel.

 

Vyrobené v Českej republike.

 
Vlastnosti
zloženie 5 % alebo viacej, ale menej ako 15 %: Aniónové povrchovo aktívne látky: aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú prostriedku penivosť a účinnosť; Neiónové povrchovo aktívne látky: látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza) - zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; menej ako 5 %: Enzýmy: aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách - štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; Mydlo: dodáva prostriedku odmasťujúci silu, umývacie účinnosť a penivosť - v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; Parfumy: zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácnych syntetických zložiek, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve; parfumy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú; PHENOXYETHANOL
objem 200ml
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Puer - bieliaci prášok - 1kg

Pre čo najbelšiu bielizeň aj bez chlórových bielidiel. Bieliaci prášok PUER je výborný aj pre namáčanie a odstraňovanie škvŕn z farebnej bielizne so stálou farebnosťou. Nahradí aj agresívne prípravky na čistenie odtokov drezov, vaní, spŕch, umývadiel a toaliet.
6,80€

Sklenená miska Glasslock - 1000ml

Sklenená misa na šalát s vzduchotesným vrchnákom od značky Glasslock. Miska sa nezafarbí jedlom, nenapáchne a je úplne zdravotne nezávadná - môžete v nej bez obáv podávať aj teplé jedlá.
9,00€

Kompostovateľné vrecia na odpad BioBag - 10l - 25ks

Vrecia do koša "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Vrecká na odpad sú vhodné na zber bioodpadu aj iného odpadu, avšak samotné vrecko patrí do kompostu alebo do hnedej zbernej nádoby.
3,50€

Žlčové mydlo na škvrny - 140g

Žlčové mydlo je prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn z oblečenia - od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,40€