Eco-friendly domov - kniha

Kniha Eco-friendly domov je sprievodcom k vytvoreniu domácnosti šetrnej k životnému prostrediu. Vysvetľuje základy a zásady vedomého života - čitateľovi predstaví pozitíva rozhodnutia žiť udržateľnejšie.
Kód: 14379
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,00€

Autorka knihy Eco-friendly domov - Christine Liu - blogerka a odborníčka na tému udržateľného životného štýlu si s Vami prejde jednotlivé miestnosti domu - obývačku, kuchyňu, spáľňu a kúpeľnu.

Ponúkne Vám tipy, triky a 18 projektov vďaka ktorým si osvojíte štýl života s menším dopadom na životné prostredie. Či už tým, že si vyrobíte vlastnú zubnú pastu, budete využívať obnoviteľné zdroje energie, obmedzíte spotrebu plastov, založíte si vlastnú bylinkovú záhradu, prerobíte starý nábytok - to všetko sú kroky k zmene.

Počet strán: 160

Rok vydania: 2019

Jazyk: český

Autorka: Christine Liu

Vlastnosti
rozmery 185×240 mm
hmotnosť 646 g
materiál pevná väzba
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml - vysoký

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ, domáceho kečupu či pretlaku. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj uskladnenie sušených húb. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Sklenená slamka

Originálna, viackrát použiteľná, zdravotne nezávadná.
1,00€ 0,50€

Recyklovaný papier Classic White

Recyklovaný kancelársky papier, ktorý obsahuje 100 % použitého papierového odpadu. V balení je 500 listov papiera. Je vhodný na použitie vo všetkých laserových kopírkach i tlačiarňach.
4,50€

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii - kniha

Väčšina z nás má doma 40-60 rôznych drogistických výrobkov - čistiacich prostriedkov, krémov, deodorantov - ktoré môžu byť neekologické, obsahovať škodlivé látky, no pritom ich môžeme nahradiť prijatelnejšími výrobkami. V knihe Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii sa dočítame, ako na to.
14,00€