Eco-friendly domov - kniha

Kniha Eco-friendly domov je sprievodcom k vytvoreniu domácnosti šetrnej k životnému prostrediu. Vysvetľuje základy a zásady vedomého života - čitateľovi predstaví pozitíva rozhodnutia žiť udržateľnejšie.
Kód: 14379
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
12,20€

Autorka knihy Eco-friendly domov - Christine Liu - blogerka a odborníčka na tému udržateľného životného štýlu si s Vami prejde jednotlivé miestnosti domu - obývačku, kuchyňu, spáľňu a kúpeľnu.

Ponúkne Vám tipy, triky a 18 projektov vďaka ktorým si osvojíte štýl života s menším dopadom na životné prostredie. Či už tým, že si vyrobíte vlastnú zubnú pastu, budete využívať obnoviteľné zdroje energie, obmedzíte spotrebu plastov, založíte si vlastnú bylinkovú záhradu, prerobíte starý nábytok - to všetko sú kroky k zmene.

Počet strán: 160

Rok vydania: 2019

Jazyk: český

Autorka: Christine Liu

Vlastnosti
rozmery 185×240 mm
hmotnosť 646 g
materiál pevná väzba
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Obal na zošit A5 - z recyklovaného papiera

Hnedý obal z pevného, odolného papiera na zošit, brožúru alebo útlejšiu knižku. Papier je recyklovaný a znovupoužitý - preto sa edícia volá Born Again. Aj keď nie je esteticky dokonalý, poslúži namiesto plastového obalu na zošity.
1,10€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml - vysoký

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ, domáceho kečupu či pretlaku. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj uskladnenie sušených húb. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,90€

Zavárací pohár Weck tulipán - 580ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ, sladkých kompótov a sladkokyslých pochúťok. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,00€

Sklenená slamka rovná - 25cm

Originálna, viackrát použiteľná, zdravotne nezávadná.
1,00€