Život na míru - kniha

Pripadá Vám, že nutne potrebujete nové tričko? Kým si ho zaobstaráte, prečítajte si knihu Mareka Rabija. Nadčasy, detská práca, dlhé zmeny, továrne v rozpadajúcich sa budovách: cena európskej módy.
Kód: 1225193
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,05€

Keď sa v roku 2013 v Dháke zrútila osemposchodová textilná továreň Rana Plaza a pochovala v troskách viac ako tisíc ľudí, vydal sa poľský reportér do Bangladéša. Rozprával sa s ľudmi, ktorí prišli o svojich blízkych a sledoval prácu v ďalších podobných továrňach - zisťoval ako sa vyrába oblečenie, koľko ľudia dostanú zaplatené a ako so svojim zárobkom vyžijú.

Reportážna kniha poľského novinára a odborníka na juhovýchodnú Áziu je šitá na mieru všetkým ľuďom, ktorí nezatvárajú oči pred nepríjemnou pravdou.

Kniha Vás donúti zamyslieť sa nad nakupovaním vecí, ktoré nutne nepotrebujete.

 

Autor: Marek Rabij

Edícia: Prekliati reportéri

Jazyk: český

Počet strán: 176

Rok vydania: 2021

ISBN: 978-80-8203-273-7

 

Vlastnosti
materiál papier, brožovaná väzba bez prebalu
rozmery 115 x 188 x 15
hmotnosť 165g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Nerezová panvica Kolimax - 26cm

Odolná nerezová panvica zo sady Klasik vhodná na prípravu rôznych druhov pokrmov. Panvica je vhodná na všetky typy varičov, do rúry i do umývačky riadu. Rúčka Vás vďaka prerušeným tepelným mostom nebude páliť.
47,00€

Drevená WC kefa s prírodnými štetinami

Kvalitná WC kefa z bukového dreva so svetlými prírodnými štetinami. Pre čistenie záchodu bez plastu a bez chemických prostriedkov. WC štetku treba skladovať v suchu.
12,50€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Hrušková kefa na vlasy s diviačími štetinami - 5-radová

Nepneumatická hrušková kefa pre dokonalé rozčesanie polodlhých, hustejších aj riedkych vlasov. Kvalitná drevená kefa má prírodné diviačie štetiny - na česanie a zároveň aj čistenie vlasov.
10,20€