ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Univerzálne tuhé mydlo na čistenie - bez obalu

Nebalené mydlo na umývanie riadu, tepovanie, odstraňovanie škvŕn... Veľmi dobre pení. Odstráni aj zaschnutú špinu a mastnotu z riadu, hrncov aj panvíc. Pridané aloe vera, aby bolo mydlo šetrné aj k Vašim rukám. Vegánsky produkt, bez palmového oleja.
Kód: 78388
Dostupnosť: Kontaktujte nás
13,00€

Mydlo bez vône a parfumácií. Okrem riadu sa dá použiť na umytie rôznych vecí a povrchov v domácnosti - škvrny na oblečení, zmývanie nálepiek z pohárov, fľaky na koberci, pri umývaní okien, skla... 

Vydrží veľmi dlho, cca 6 mesiacov. Pri každodennom používaní vydrží pravdepodobne menej. Životnosť predĺžite tým, že mydlo budete skladovať v suchu a mimo umývania ho nebudete nechávať vo vode.

Ako mydlo používať napríklad na riad?

Opláchnite riad od zvyškov jedla a prílišnej mastnoty. Namočte si hubku/lufu a pošúchajte po nej mydlo, aby sa napenilo. Umyte a dobre opláchnite. Ak mydlom šúchate po drôtenke alebo drsnejšej hubke, rýchlejšie sa spotrebuje.

Upozornenie: mydlo nie je určené na krájanie či rezanie - je veľmi tvrdé. Hrozí tu riziko poranenia.

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

 

 

Vlastnosti
zloženie Sodium Cocoate*, Sodium Cocoyl Isethionate*, Decyl Glucoside*, Quillaja Saponaria Extract**, Glycerin*, Aloe Vera, Purified Water, Sodium Carbonate *Cleansers From Coconut **From The South American Soap Bark Tree Vegan. Palm-free. Sulfate-free. Paraben-free. Fragrance-free
hmotnosť 220g
rozmery 10x7x3cm
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Tuhý čistiaci prostriedok CLEON

Cleon je univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý nepotrebuje žiadny plastový obal, ani nádobku, pretože je v pevnom skupenstve ako mydlo.  Balený v papierovom vrecku. Môžete ho použiť na riad, odmastenie, vodný kameň...
7,00€

Zavárací pohár Weck válec - 340ml

Jednoduché a elegantné zaváranie ovocia a zeleniny. Ideálne na zeleninu dlhších rozmerov - kukuričky, špargľu, fazuľové struky... Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,70€

Drôtenka z kokosového vlákna

Kokosová "drôtenka" alebo drsnejšia hubka na odstraňovanie nečistôt z riadu. 100% rozložiteľná - je to vlákno z kokosového orecha. Bez plastu.
1,90€

Sóda bikarbóna - vrecko - 1kg

Najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok. Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná.
2,70€