ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Taštička na peniaze a doklady - Kanken Fjällräven - bordová

Príručná taštička na nosenie dokladov a peňazí hneď po ruke. Vyrobená z odolného materiálu. Pri cestovaní si do nej môžete uložiť väčšie doklady - pas, víza, letenky, telefón...
Kód: 756155
Dostupnosť: Kontaktujte nás
60,00€
39,00€

V taštičke je priečinok na pas a bankovky, vrecko na uloženie mobilného telefónu, viaceré malé priečinky na kreditné karty a doklady. A tiež otvorený priestor na mince alebo iné predmety. Do vonkajšieho plochého vačku si môžete uložiť letenky alebo doklady, ktoré potrebujete mať stále po ruke.

Taštička je vyrobená z trvácneho a odolného materiálu G-1000® HeavyDuty Eco S. 

Cieľom firmy je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci. Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.

Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobené pre švédsku značku v Číne.

 

Vlastnosti
materiál G-1000® HeavyDuty Eco S: 65% polyester, 35% bavlna
hmotnosť 110g
rozmery výška: 11cm; dĺžka: 19cm ; šírka: 2,5cm