Set silikónových uzatvárateľných vreciek - 4ks

Silikónové vrecko Yuggen je opakovane použiteľné uzatvárateľné vrecko na balenie potravín. Viacúčelové, jednoduché obaly na zatváranie. Sú vzduchotesné a vodotesné. Set vreciek obsahuje 4ks vreciek - dve veľké (1500ml) a dve stredné (1000ml).
Kód: 4716214
: Yuggen
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
34,90€
Jediné silikónové vrecko vo svojom cykle používania dokáže ušetriť až 3000 jednorazových vreciek - je teda vhodnou opakovane použiteľnou alternatívou. 
 
Vyrobené zo silikónu určeného pre styk s potravinami - ide o netoxický materiál pochádzajúci z piesku. Ľahké, dájú sa zložiť.
 
100% vzduchotesné a vodotesné, udržiavajú jedlo čerstvé.
 
Bezpečné pri varení alebo zohrievaní v mikrovlnke (maximálne však do 200°C).

Pri varení a zohrievaní nad 80°C sa uistite, že ste odopli plastovú časť; vrecko je stabilné (stojí naplnené) aj bez nej.

Obal môžete použiť aj pri mrazení potravín či tekutín, odolá teplotám až do -30°C.

Zapojené do kampane, kde sa za každé predané vrecko vysadí 1 strom - Tree planted in Indonesia, Nepal and Madagascar for every single product sold

Zatváranie vrecka: Chyťte prstami plastovú časť (jazdca) a potiahnite ho v smere, akými ukazuje šípka na vrecku. Uistite sa, že okraje vrecka sú zarovnané tak, aby sa dal plastový jazdec nasadiť bez ťažkostí.

Vrecká sú prísne testované a schválené pod certifikátmi FDA (Food and Drug Administration), LFGB (testovanie pre styk s jedlom) a SGS (svetová spoločnosť pre inšpekciu), ktoré zaručujú bezpečnosť a kvalitu.

Údržba: Ak je vrecko mastné od jedla a neviete, ako ho vyčistiť - veľmi jednoduchý spôsob je použiť jedlú sódu alebo ocot - a nechať pôsobiť  30 minút. Potom vrecko iba opláchnite.

 

Navrhnuté vo Veľkej Británii. Vyrobené zodpovedne v Číne.

 

 

 

Vlastnosti
materiál silikón (bez BPA, pre styk s potravinami), plastový jazdec
hmotnosť 235g, 130g
objem 2x1500ml, 2x1000ml
rozmery 24x21cm; 20x18cm
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Sklenená slamka rovná - 25cm

Originálna, viackrát použiteľná, zdravotne nezávadná.
1,00€ 0,85€

Mini pohárik

Sklenený mini pohárik na univerzálne využitie - potraviny, kozmetika, zubná pasta, kancelárske drobnosti, pre deti do školy na výtvarnú výchovu :).
0,60€

Bezodpadová hubka čierna

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,90€

Žlčové mydlo na škvrny 140g

Žlčové mydlo je prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn z oblečenia - od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,80€