Set na holenie RYTMO - jazvec a čierna živica

Set obsahuje 4 produkty značky Mühle: štetku so štetinami z jazveca, kovový holiaci strojček, misku na mydlo/penu na holenie a stojan na skladovanie holiacich potrieb. Rúčka štetky aj strojčeka je vyrobená zo vzácnej čiernej živice. Tento tovar je na objednávku - v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
Kód: S 81 M 226 SSR
: Mühle
Dostupnosť: Kontaktujte nás
107,00€

Chróm má veľa kvalít, aj preto sa používa na výrobu holiacich potrieb - materiál nehrdzavie, je dlhotrvácny a má luxusný a lesklý vzhľad. 

Štetiny z jazveca použité na štetke na holenie sú jemné, no v porovnaní so strieborným jazvecom sú o trošku pevnejšie, zabezpečujú tak príjemný masážny efekt. Štetiny sú bledosivé, v strede s tmavým pruhom (znamenie vysoko kvalitných štetín) a na konci sú zostrihnuté do dokonalého špicatého tvaru, čo dodáva štetke typický vzhľad.  

Kovový holiaci strojček je už veľa rokov považovaný za klasiku. Aj keď otvorený hrebeň strojčeka vyvoláva na začiatku rešpekt z používania - po zopár razoch si nacvičíte sklon čepele, silu a ťah ruky - a oholíte sa bezpečne a dokonale. Rozdiel oproti modernému strojčeku je, že hlavica strojčeka Mühle sa nehýbe.

Žiletka sa vymieňa tak, že odskrutkujete rúčku, už neostrú žiletku vyberiete a jednoducho vložíte novú. Do strojčeka pasujú aj klasické žiletky, ktoré sa dajú kúpiť kdekoľvek v drogérii.

Praktický pochrómovaný stojan na skladovanie holiacich potrieb zabezpečuje dlhšiu životnosť. Správne uchovávanie štetky, vo zvislej polohe štetinami nadol, zabraňuje rozstrapkávaniu štetín.

 

Vyrobené v Nemecku.

 

Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Mydlo na holenie - santalové drevo - 65g

Klasické mydlo na holenie so santalovým drevom, s jemnými vôňami koriandru a badiánu. Mydlo optimálne pripravuje pokožku, bradu a fúzy na jemné a perfektné mokré holenie.
6,90€