Set na holenie ROCCA - čierny

3-dielny set na holenie od nemeckej značky Mühle - štetka na holenie so štetinami zo syntetického vlákna, kovový holiaci strojček z nehrdzavejúcej ocele na klasické žiletky a praktický stojan na zavesenie. Umožňuje tak správne skladovanie holiacich potrieb. Tento tovar je na objednávku - v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
Kód: S31M96JET
: Mühle
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
278,00€

Rada ROCCA odkazuje na tie najlepšie materiály a zaručuje dlhú životnosť.

Rúčka štetky a strojčeka je vyrobená z najjemnejšej a najodolnejšej nehrdzavejúcej ocele. 

Syntetické vlákna na štetke sú vysoko kvalitné - materiálové vlastnosti sú podobné ako u prírodných štetín zo strieborného jazveca. Štetiny sú na špičkách jemné, no v strednej časti sú o niečo stabilnejšie ako prírodné štetiny. Z malého množstva mydla alebo peny dokážu vytvoriť obvzlášť hustú a krémovú penu.

Kovový holiaci strojček je už po mnohé roky považovaný za nestarnúcu štýlovú klasiku. Precízne oholí každý kúsok tváre. Aj keď otvorený hrebeň strojčeka vyvoláva na začiatku rešpekt z používania - po zopár razoch si nacvičíte sklon čepele, silu a ťah ruky - a oholíte sa bezpečne a dokonale.

Rozdiel oproti modernému strojčeku je, že hlavica strojčeka Mühle sa nehýbe. Strojček dobre sadne do ruky vďaka svojmu ergonomickému tvaru a vrúbkovanej rukoväti, pôsobí elegantne a jeho vzhľad lahodí oku.

Žiletka sa vymieňa tak, že odskrutkujete rúčku, už neostrú žiletku vyberiete a jednoducho vložíte novú. Do strojčeka pasujú aj klasické žiletky, ktoré sa dajú kúpiť kdekoľvek v drogérii.

Aby Vám štetka na holenie vydržala dlho ako nová, je potrebné ju uchovávať v zvislej polohe štetinami nadol - na to slúži praktický stojan. Pri takomto uchovávaní voda steká mimo štetku a štetiny sa nerozstrapkávajú.

 

Vyrobené v Nemecku.

Vlastnosti
materiál syntetické vlákna a nehrdzavejúca oceľ
Tagy produktu