Set na holenie s miskou - jazvec a slivkové drevo

Set obsahuje 4 produkty značky Mühle: štetku so štetinami z jazveca, kovový holiaci strojček, misku na mydlo/penu na holenie a stojan na skladovanie holiacich potrieb. Rúčka štetky aj strojčeka je vyrobená zo slivkového dreva. Tento tovar je na objednávku - v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
Kód: S81H331SSR
: Mühle
Dostupnosť: Kontaktujte nás
123,00€

Chróm má veľa kvalít, aj preto sa používa na výrobu holiacich potrieb - materiál nehrdzavie, je dlhotrvácny a má luxusný a lesklý vzhľad. 

Slivkové drevo, použité na rúčku štetky aj strojčeka, je pevné a tvrdé, má neobvyklú farbu a výraznú štruktúru. Na ochránenie pred vodou bolo drevo pretreté olejom. 

Štetiny z jazveca použité na štetke na holenie sú jemné, no v porovnaní so strieborným jazvecom sú o trošku pevnejšie, zabezpečujú tak príjemný masážny efekt. Štetiny sú bledosivé, v strede s tmavým pruhom (znamenie vysoko kvalitných štetín) a na konci sú zostrihnuté do dokonalého špicatého tvaru, čo dodáva štetke typický vzhľad.  

Kovový holiaci strojček je už veľa rokov považovaný za klasiku. Aj keď otvorený hrebeň strojčeka vyvoláva na začiatku rešpekt z používania - po zopár razoch si nacvičíte sklon čepele, silu a ťah ruky - a oholíte sa bezpečne a dokonale. Rozdiel oproti modernému strojčeku je, že hlavica strojčeka Mühle sa nehýbe.

Žiletka sa vymieňa tak, že odskrutkujete rúčku, už neostrú žiletku vyberiete a jednoducho vložíte novú. Do strojčeka pasujú aj klasické žiletky, ktoré sa dajú kúpiť kdekoľvek v drogérii.

Praktický pochrómovaný stojan na skladovanie holiacich potrieb zabezpečuje dlhšiu životnosť. Správne uchovávanie štetky, vo zvislej polohe štetinami nadol, zabraňuje rozstrapkávaniu štetín.

 

Vyrobené v Nemecku.

 

Vlastnosti
materiál slivkové drevo, jazvečie štetiny, pochrómovaná mosadz
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Klasické žiletky Mühle - 10ks

Klasické žiletky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré pasujú do všetkých holiacich strojčekov z našej ponuky.
2,60€

Kefa na hrnce

Kefa na hrnce nahradí plastovú drôtenku. Drevená kefka s palmovými vláknami riad nepoškriabe. Pohodlne s ňou umyjete sklenený čajník od povlaku, smaltované hrnce, drevené dosky alebo ryžovar.
3,20€

Mühle Organic - krém na holenie

Krém na holenie zabezpečuje kĺzanie čepele žiletky po pokožke bez námahy pri holení namokro. Poskytuje starostlivosť pre mužskú pleť z čisto prírodných zložiek.
13,50€

Mydlo na holenie - aloe vera - 65g

Klasické mydlo na holenie s aloe vera, s vôňou dubového machu a drevitými vôňami. Mydlo optimálne pripravuje pokožku, bradu a fúzy na jemné a perfektné mokré holenie. Mydlo je v zľave z dôvodu poškodenia obalu (viď foto).
6,90€