Pleťová voda NAMY - medovka - 100ml

Pleťová kvetová voda (hydrolát) od slovenskej značky NAMY s výťažkom z medovky lekárskej. Používa sa na na pokožku tváre aj hlavy - reguluje tvorbu kožného mazu, zmierňuje podráždenie. Upokojí aj pokožku po holení. Na všetky typy pleti - čistí a osviežuje.
Kód: 9110285
: NAMY
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
5,90€

 

100% BIO hydrolát Medovka lekárska sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy pokožky. Ideálna je však pre suchú, zrelú alebo zmiešanú pleť

Čistí, osviežuje a obnovuje vašu pleť a pomáha normalizovať prirodzenú funkciu pokožky a udržuje jej mladý vzhľad.

Dobre funguje aj na pokožku hlavy, pretože podporuje jej rovnováhu a dokonale ju vyživuje. Pokožku upokojuje, zmierňuje podráždenie, reguluje tvorbu kožného mazu, tlmí bolesti hlavy a je výborným prostriedkom na upokojenie pokožky po holení.

Hydrolát Medovka lekárska obsahuje 100% BIO kvetovú vodu z medovky lekárskej bez farbív a konzervantov.

Hydrolát alebo kvetová voda vzniká ako vedľajší produkt pri destilácii éterických olejov z rastlín. Kvetová voda je vlastne kondenzát, ktorý obsahuje všetky prírodné látky a extrakty ako éterický olej (silica) ale v oveľa nižšej koncentrácii. 

Rozsah použitia kvetovej vody je skutočne veľmi široký. Či už ju použijete na čistenie tváre, osvieženie počas horúcich letných dní, na prevoňanie prádla pri žehlení alebo ju len nastriekate do ovzdušia pre jej nádhernú vôňu...

Rozprašovač je vyrobený z bioplastu (PLA).

 

Vyrobené na Slovensku.

Vlastnosti
objem 100ml
zloženie Melissa Officinalis Flower Water (hydrolát - medovka lekárska)