ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii - kniha

Väčšina z nás má doma 40-60 rôznych drogistických výrobkov - čistiacich prostriedkov, krémov, deodorantov - ktoré môžu byť neekologické, obsahovať škodlivé látky, no pritom ich môžeme nahradiť prijatelnejšími výrobkami. V knihe Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii sa dočítame, ako na to.
Kód: 14382
Dostupnosť: Kontaktujte nás
14,00€

V knihe Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii autori ukazujú, ako si vystačíte s piatimi ekologickými a lacnými domácimi prostriedkami.

Ingredienciami sú jedlá sóda, ocot, kyselina citrónová, pracia sóda a jadrové mydlo. Nimi je možné nahradiť takmer všetky výrobky z drogérie.

Viac ako 300 tipov a 33 receptov Vám ukáže, aké to je jednoduché.

Vy sami rozhodujete o tom, čo budú produkty obsahovať a môžete si ich prispôsobiť na mieru bez použitia alergénov a hormonálne aktívnych látok. Prostriedky sú buď prírodného pôvodu alebo sa ľahko biologicky rozložia.

Pridaná hodnota je, že sa zaobídete bez zbytočných obalov, ktoré by inak skončili v odpade.  

Nechajte sa inšpirovať a urobte vo svojej domácnosti niečo pre prírodu. 

Počet strán: 192

Rok vydania: 2018

Jazyk: český

Autor: kolektív

 

Vlastnosti
materiál brožovaná
rozmery 148×210 mm
hmotnosť 338g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 850ml

Sklenený pohár na domáce zaváranie sladkých kompótov aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, špargľa. Väčší objem pohára sa hodí aj na uskladnenie napríklad kvasenej kapusty, kvašákov, utopencov, nakladaných syrov. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,50€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,00€

Zavárací pohár Weck valec - 1590ml

Sklenený pohár na zaváranie čalamády, cvikle. Pohár využijete aj na nakladané kvašáky, utopencov alebo na uskladnenie kvasenej kapusty. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
4,00€