Peňaženka na zips - Fjällräven - olivová

Peňaženka s uzatváraním na zips v peknom, jednoduchom dizajne značky Fjällräven. Vyrobená je z odolného a trvácneho materiálu G-1000 HeavyDuty. Vnútri je vrecko na mince a otvorený priestor na bankovky, kreditné karty a iné.
Kód: 756126
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
40,00€
36,40€

Peňaženka vydrží roky každodenného používania, pretože je vyrobená z veľmi odolného materiálu, ktorý zároveň chráni obsah peňaženky od vlhkosti alebo špiny. Otvára sa zipsom takmer po celom obvode, vnútri je malé vrecko na zips na uloženie mincí a viacero otvorených priečinkov na bankovky, karty, vizitky a iné. Detaily sú ušité z pravej kože.

V prípade potreby vyčistite jemným kartáčom, vlažnou vodou a šetrným pracím prostriedkom. Nevhodné na pranie v teplej vode.

Cieľom firmy je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci.

Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobené pre švédsku značku v Číne.

 

Vlastnosti
rozmery výška: 13cm, dĺžka: 10cm, šírka: 1cm
hmotnosť 50g
materiál G-1000® HeavyDuty Eco: 65% polyester, 35% bavlna; detaily - koža
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco na riad 5 l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu od českého výrobcu.
16,50€

Sieťové vrecká - mix 3ks (M,L,XL)

Do obchodu iba s vlastnými vreckami. Vrecká sú pevné, takže do nich môžete naložiť aj väčší objem zeleniny či ovocia - pomaranče, zemiaky, jablká... V sade sú 3 vrecká rôznych praktických veľkostí.
8,00€

Malá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
2,20€

Žlčové mydlo 140g

Prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,20€