Hrebeň na vši Nitty Gritty

Malé ale efektívne antikórové riešenie pre nepríjemných obyvateľov detských vláskov.
Kód: 142042
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
13,00€

Voš detská je postrachom každej mamičky, škôlkára či školáka. Chemické prípravky sú mnohokrát nepostačujúce, keďže vši si na ne vytvárajú rezistenciu.

Preto je najlepší spôsob ich odstraňovania použitie hustého hrebeňa - všiváčika. Zvyčajne však nie je problém zabiť žijúce vši. Probém je zbaviť sa vajíčok (hníd) z vlasov. Tie sú prichytené o vlas pomocou pevného háčika, takže dostať ich dolu ich môžete iba tak, že vlas z nich "nevyvlečiete"...

Hrebeň Nitty Gritty je revolučný všiváčik, pretože je naozaj veľmi hustý, pevný a dokáže odstrániť nielen živé vši, ale aj roztlačiť živé vajíčka pred vyliahnutím vši. Tým efektívne zabraňuje ich množeniu na vlasoch.

Sme natoľko presvedčení, že Nitty Gritty je najlepší produkt na odstraňovanie vší, že Vám vrátime kedykoľvek plnú sumu, ak nám hrebeň pošlete s tým, že s ním nie ste spokojný/á.

Zuby hrebeňa sú vzdialené od seba 33 mikrometrov, čo je výrazne menej, ako je veľkosť aj toho najmenšieho vajíčka (0,2-0,3mm), takže ich vedia zničiť bez toho, že by poškodili vlasy, na ktorom hnidy sú.

Hrebeň je z nerezovej ocele, takže ho môžete použiť spolu s akýmkoľvek prípravkom na vlasy (ocot, kondicionér či oleje), môžete ho vyvárať, aby ste ho vydezinfikovali.

Hroty hrebeňa sú príjemne zaoblené, takže neškrábu ani citlivú detskú pokožku.

Návod na použitie:

Vlasy umyte s použitím bežného kondicionéra alebo použite rastlinný olej - česanie suchých vlasov je neúčinné, lebo vši sa ľahko po suchých vlasoch pohybujú.

Najprv vlasy rozčešte klasickým hrebeňom alebo kefou, aby ste odstránili chumáče vlasov a zauzlenia.

Vlasy rozdeľte do 4-6 častí a jednotlivé časti poriadne prečešte od korienkov ku končekom, aby ste vyčesali všetky hnidy a vši. Z času na čas vyčistite hrebeň od zvyškov vší napr. pomocou starej zubnej kefky.

Dávajte pozor hlavne za ušami a pri šiji, kde vši najčastejšie vajíčka kladú.

Po skončení česania hrebeň prevarte.

Dodávame v papierovom obale.

Vyrobený v Argentíne.

Vlastnosti
materiál nerezová oceľ
rozmery 7x9,5 cm
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Jednoduché a elegantné zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov z prírody. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Feel Eco na riad 1000 ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria.
3,80€

Morská huba Honeycombe - malá bielená

Morská huba so svojou mäkkou a jemnou štruktúrou je vhodná napríklad na umývanie jemnej bábätkovskej pokožky alebo na čistenie tváre s pleťovou vodou. Deťom sa môže hodiť na maľovanie či iné tvorivé aktivity.
2,00€

Weck - tesniaci krúžok 100mm

Náhradný tesniaci krúžok.
0,10€