Nerezový termopohár so slamkou - 473ml

Termopohár na horúce aj studené nápoje. Ideálny na horúci čaj alebo kávu, ako aj na ľadovú kávu, džús alebo smoothies. Vrchnáčik je na závit. :-)
Kód: 783127
Dostupnosť: Kontaktujte nás
19,00€

Pohár má dvojitú izoláciu (udržuje vaše nápoje teplé alebo studené až 6 - 8 hodín). Je kompatibilný s väčšinou držiakov na pohár v autách.

Bez BPA, z recyklovateľného materiálu.

Pred prvým použitím vyčistite všetky diely v teplej mydlovej vode. Nečistite bielidlom ani chlórom. Umývajte iba ručne. Nečistite v umývačke riadu.

 

Pozor: Horúce nápoje môžu spôsobiť vážne popáleniny! Pohár nepreplňujte, nevkladajte do mikrovlnnej rúry, neuchovávajte v mrazničke.

Keď je pohár naplnený horúcou tekutinou, uchovávajte ho mimo dosahu detí! 

Udržujte pohár v zvislej polohe, inak sa nápoj môže vyliať cez otvor vo veku. Z pohára v nevhodnej polohe môže tekutina vytekať.

Pred pitím vždy skontrolujte, či je veko správne dotiahnuté. Neuťahujte nasilu.

Aby ste uvoľnili nadmerný tlak, ktorý sa môže vyskytnúť pri naparovaní horúcich tekutín, otvárajte veko pomaly.

Nenechávajte mliečne alebo citrusové nápoje vo výrobku dlhšie ako 12 hodín, aby sa zabránilo možnej fermentácii.

 

Vyrobené eticky v Číne.

 

Vlastnosti
výška 19cm
priemer dna: 6,5cm; veka: 10cm
objem 473ml
dĺžka slamky: 21,7cm
materiál nehrdzavejúca oceľ 304, 301
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Nerezové sitko na lúhovanie čaju

Nerezové sitko je znovupoužiteľný pomocník do kuchyne pre milovníkov sypaného čaju. Nahradí množstvo jednorazových vreciek na čaj a tým aj množstvo odpadu.
4,90€

Nerezový pohár - 500ml

Príďte na festival s vlastným nerezovým pohárom a buďte originálni. Do pohára s objemom 500ml si môžete dať opakovane načapovať nápoj, na ktorý máte práve chuť.
7,80€

Hlboká liatinová panvica s orechovou rúčkou - 25 cm

Kvalitná originálna liatinová panvica na vyprážanie a varenie od tradičného švédskeho výrobcu Skeppshult (1906) s priemerom 25 cm. S rúčkou z orecha a pomocným držiakom.
140,00€

Termo fľaša Qwetch - 260ml - modrá

Termoska na nápoje z antikóru - od značky Qwetch. Termofľaša má objem 260ml - ideálny objem pre deti do školy alebo aj pre dospelých, ktorí chcú mať pitie všade so sebou. Táto nerezová fľaša udrží nápoj studený 24h a teplý 12h. Vrchnák je pri styku s nápojom tiež nerezový.
18,50€