Nerezový termopohár so slamkou

Termopohár na horúce aj studené nápoje. Ideálny na horúci čaj alebo kávu, ako aj na ľadovú kávu, džús alebo smoothies. Vrchnáčik je na závit. :-)
Kód: 783127
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
19,00€

Pohár má dvojitú izoláciu (udržuje vaše nápoje teplé alebo studené až 6 - 8 hodín). Je kompatibilný s väčšinou držiakov na pohár v autách.

Bez BPA, z recyklovateľného materiálu.

Pred prvým použitím vyčistite všetky diely v teplej mydlovej vode. Nečistite bielidlom ani chlórom. Umývajte iba ručne. Nečistite v umývačke riadu.

 

Pozor: Horúce nápoje môžu spôsobiť vážne popáleniny! Pohár nepreplňujte, nevkladajte do mikrovlnnej rúry, neuchovávajte v mrazničke.

Keď je pohár naplnený horúcou tekutinou, uchovávajte ho mimo dosahu detí! 

Udržujte pohár v zvislej polohe, inak sa nápoj môže vyliať cez otvor vo veku. Z pohára v nevhodnej polohe môže tekutina vytekať.

Pred pitím vždy skontrolujte, či je veko správne dotiahnuté. Neuťahujte nasilu.

Aby ste uvoľnili nadmerný tlak, ktorý sa môže vyskytnúť pri naparovaní horúcich tekutín, otvárajte veko pomaly.

Nenechávajte mliečne alebo citrusové nápoje vo výrobku dlhšie ako 12 hodín, aby sa zabránilo možnej fermentácii.

 

Vyrobené eticky v Číne.

 

 

Vlastnosti
výška 19cm
priemer dna: 6,5cm; veka: 10cm
objem 473ml
dĺžka slamky: 21,7cm
materiál nehrdzavejúca oceľ 304, 301
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Mydlove - olivové mydlo gerániová ruža

Prírodne ručne robené olivové mydlo s gerániovou ružou. Olivový olej pokožku šetrne čistí a hĺbkovo hydratuje. Má kvetinovú vôňu. Je vyrobené šetrnou metódou za studena. Nie je testované na zvieratách. Dodávame bez obalu (bez krabičky).
5,20€

Hlboká liatinová panvica s orechovou rúčkou - 25 cm

Kvalitná originálna liatinová panvica na vyprážanie a varenie od tradičného švédskeho výrobcu Skeppshult (1906) s priemerom 25 cm. S rúčkou z orecha a pomocným držiakom.
149,00€

Termofľaša Qwetch - 260ml - modrá

Termoska na nápoje z antikóru - od značky Qwetch. Termofľaša má objem 260ml - ideálny objem pre deti do školy alebo aj pre dospelých, ktorí chcú mať pitie všade so sebou. Táto nerezová fľaša udrží nápoj studený 24h a teplý 12h. Vrchnák je pri styku s nápojom tiež nerezový.
18,50€

Tuhý šampón Kvitok - vzácne drevo 50g

Koncentrovaný tuhý šampón je určený pre všetky typy vlasov, najmä však pre tmavé vlasy. Esenciálne oleje zároveň pôsobia proti vypadávaniu vlasov a vzniku lupín. Pre lepšiu starostlivosť je šampón obohatený o prírodnú neiónovú kondicionačnú zložku – inulín a komplex tzv. rastlinného keratínu.
7,60€