ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Na kraji lesa - kniha

Detská ilustrovaná kniha o zvieratkách, ktoré pociťujú silný vplyv človeka na prírodu.
Kód: 2714116
Dostupnosť: Kontaktujte nás
14,00€

Príbeh syslíka Filipakorytnačky Alice a hlucháňa Kamila je o hľadaní šťastného domova. Zvieratká prestane baviť sladké prázdninové ničnerobenie a chcú v lete zažiť niečo výnimočné. Príbuzní im porozprávajú o dávnom idylickom mieste, kde žili ich predkovia. A oni si uvedomia, ako sa príroda a život zvierat vplyvom človeka neúprosne mení. Vďaka novým ľudským obyvateľom lesa sa ukáže, že je stále možné znovunavrátiť človeka a prírodu do rovnováženého stavu.

Knižka je rozdelená na dve časti: rozprávkovú o zvieratkách a odbornú, ktorá obsahuje stručné informácie zo života lesa – napríklad ako funguje les, čo znamená prirodzený les a podobne a krátky atlas zvieratiek – hrdinov z knižky Na kraji lesa.

Publikáciu odporúčame pre deti od 6-7 rokov, odbornú časť pre staršie deti cca od 8 rokov a ich rodičov.

Idea Zuzana Mitošinková, text Ľubica Schmarcová, ilustrácie Ilona Polanski, grafický dizajn Michal Tornyai.

Vydal Egreš, o. z. v roku 2018.

60 strán

 

 

 

Vlastnosti
materiál papier, pevná väzba
rozmery 59 strán; 24,5cm x 17cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,50€

Mini pohárik

Sklenený mini pohárik na univerzálne využitie - potraviny, kozmetika, zubná pasta, kancelárske drobnosti, pre deti do školy na výtvarnú výchovu :).
0,60€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 850ml

Sklenený pohár na domáce zaváranie sladkých kompótov aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, špargľa. Väčší objem pohára sa hodí aj na uskladnenie napríklad kvasenej kapusty, kvašákov, utopencov, nakladaných syrov. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,20€

Bambusová škrabka na hrnce

Bambusová škrabka na hrnce a pekáče je "revolúciou" v čistení pripečeného jedla. Pripálené jedlo dostanete z riadu dolu bez poškriabania povrchu. Bambusové drevo je pevné, tvrdé a príjemné na dotyk.
2,50€