Liatinový vaflovač - použitý

Kvalitný originálny liatinový vaflovač od tradičného švédskeho výrobcu Skeppshult (1906). Vaflovač bol párkrát použitý - je nanovo vypálený a pripravený na ďalšie používanie :-).
Kód: 0010-1
Dostupnosť: Kontaktujte nás
Poštovné platíme za Vás
185,00€
111,00€

Celoliatinový vaflovač bez teflónového povrchu z kvalitnej liatiny, ktorá dokonale rozvádza teplo po celej svojej ploche a je výnimočne odolná voči vysokým teplotám.

Odporúčame zakúpiť v prípade, že už máte s liatinou skúsenosti - zabehnutie vaflovača môže byť zložitejšie, ak nemáte skúsenosti s materiálom. 

Vyrobený vo Švédsku z čistej liatiny, žiadne škodlivé prímesi, ktoré by sa pri pečení vaflí mohli uvoľniť do jedla.

Prirodzene nepriľnavý nepoškriabateľný povrch bez chemickej povrchovej úpravy - iba čisté prírodné materiály a repkový olej.

Jednoduchá údržba.

Varením v hrncoch a panviciach Skeppshult pripravujete jedlo prirodzene obohatené o železo, ktoré je dôležité pre mnohé procesy v tele.

Vhodný na všetky typy varičov a platničiek, do rúry, na gril i na otvorený oheň. Používanie (otáčanie) vaflovača je jednoduchšie, ak máte indukciu alebo sklokeramiku - vaflovač nemusíte dvíhať do vzduchu, stačí si ho oprieť o platňu a pretočiť. Rúčka bude tiež menej páliť ako pri používaní na plyne.

Pri manipulácii používajte chňapky, pretože rúčka môže páliť.

Pred naliatím cesta poriadne nahrejte vaflovač z oboch strán.

 

 

S 25 ročnou zárukou.

Pri kúpe liatinového vaflovača máte poštovné v rámci SR zdarma.

 

Vlastnosti
priemer 21 cm
čistá hĺbka [mm] 5
doplnkový rozmer [mm] dĺžka srdiečka 90, šírka 85
priemer dosadacej plochy na platnicku [cm] 18
rozmery s rúčkami [cm] 20,6x42,6
vnútorný vrchný rozmer /priemer [cm] 19
vonkajší vrchný rozmer bez rúčok [cm] 20,6
výška bez rúčky [mm] 22
hmotnosť 3500g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,60€

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Plastové viečko na uchovávanie otvorených sklenených zaváracích pohárov. Vrchnák je vhodný ako do chladničky, tak aj do mrazničky.
0,80€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj na huby. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,50€

Qwetch - náhradný vrchnák - 260ml/500ml

Náhradný vrchnák na nerezové termofľaše Qwetch s objemom 260ml alebo 500ml.
4,00€