Kôš na triedenie odpadu 40l - 3 časti - strieborný

Kôš s tromi priehradkami na triedenie odpadu - do domácnosti, kancelárie, spoločenských priestorov,... Ku košu dostanete nálepky s piktogramami na označenie jednotlivých košov.
Kód: 122338
Dostupnosť: Kontaktujte nás
175,00€

Kompaktné riešenie na triedenie odpadu s tromi vyberateľnými priehradkami.

V balení nájdete nálepky s piktogramami, aby ste vedeli rozlíšiť, kam daný odpad vhodiť.

Starostlivosť: Na zachovanie estetického vzhľadu zariadenia z nehrdzavejúcej ocele sa uistite, že používate prostriedky bez obsahu kyselín a rozpúšťadiel, inak sa objaví hrdza bez ohľadu na typ nehrdzavejúcej ocele. Ak je povrch chemicky napadnutý zmesami čistiacich prostriedkov, napríklad bielidlom, slanou vodou, alebo ak čistiaci prostriedok obsahuje vo svojom zložení kyslé činidlo, predčasne sa objaví hrdza.

Dôležité upozornenie: Výrobky Probbax sú navrhnuté tak, aby vydržali. Drsné chemikálie (obsahujúce rozpúšťadlá), slaná voda, škrabance, nárazy, preliačiny a/alebo voda vo vnútri koša však prispievajú k skráteniu životnosti výrobku.

 

Vyrobené v Číne pre luxemburskú firmu Probbax.

 

 

Vlastnosti
materiál nehrdzavejúca oceľ
hmotnosť 5,8kg
priemer 35cm
výška 44,5cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kefa na čistenie - tampico

Klasická kefa z tvrdších vlákien rastliny tampico. Kartáč je na univerzálne využitie v domácnosti - na čistenie kachličiek, nerezových batérií, podlahy, na tepovanie...
3,80€

Drevený stojan s dvojitou WC kefou

Kvalitná dvojitá WC kefa z bukového dreva má špeciálny tvar - vyčistí aj pod okrajom záchodovej misy. Pre čistenie toalety bez plastu a bez chemických prostriedkov. Drevený stojan s miskou slúži na skladovanie štetky v suchu.
37,00€

Tvrdá WC kefa s rastlinnými štetinami - veľká

WC kefa z bukového dreva so štetinami zo zmesi tvrdých rastlinných vlákien. Čistite toaletu účinne, no bez plastu a bez chémie.
6,00€

Drevená WC kefa Keller - s rastlinnými štetinami

Kvalitná drevená WC kefa z bukového dreva s tmavými rastlinnými štetinami strednej tvrdosti. Na čistenie záchoda bez plastu. Rozložiteľná.
5,70€