KeepCup

Keep cup

Prvé poháre KeepCups boli predané obyvateľom Melbourne milujúcim kávu v roku 2009 na nezávislom dizajnovom trhu. Ľudia ihneď rozpoznali KeepCup ako riešenie problému, ktorý ich znepokojoval – jednorazové obaly a množstvo odpadu vstupujúceho do životného prostredia. 

Ľudia si kupujú poháre KeepCup, pretože milujú ako vyzerajú a naďalej ich používajú, pretože si vytvárajú pozitívny návyk.

Pre mnohých našich zákazníkov bolo používanie KeepCup začiatkom ich cesty k zníženiu dôsledkov pohodlného správania.

Ste menič. Veci, ktoré hovoríte, a spôsoby, akými žijete, určujú smer našej budúcnosti.

https://au.keepcup.com/

 
Zoradiť

KeepCup L - čierny s korkovým úchytom

Sklenený pohár s objemom 454ml ideálny na nosenie horúcej kávy alebo čaju so sebou. Korkový úchyt zabezpečí, že Vás nápoj nepopáli.
27,00€

KeepCup M - čierny

Sklenený pohár s objemom 340ml ideálny na nosenie horúcej kávy alebo čaju so sebou. Silikónový úchyt zabezpečí, že Vás nápoj nepopáli.
23,00€

KeepCup S - čierny s korkovým úchytom

Sklenený pohár s objemom 227ml ideálny na nosenie horúcej kávy alebo čaju so sebou. Korkový úchyt zabezpečí, že Vás nápoj nepopáli.
25,00€

KeepCup S - tmavohnedý s korkovým úchytom

Sklenený pohár s objemom 227ml ideálny na nosenie horúcej kávy alebo čaju so sebou. Korkový úchyt zabezpečí, že Vás nápoj nepopáli.
25,00€

KeepCup XS - čierny s korkovým úchytom

Sklenený pohár s objemom 177ml ideálny na nosenie horúcej kávy alebo čaju so sebou. Korkový úchyt zabezpečí, že Vás nápoj nepopáli.
24,00€