ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Kabelka - Fjällräven Norrvåge Pocket - hnedosivá

Nadčasová kabelka je vyrobená z recyklovanej vlny a s koženými detailmi. V jednoduchom dizajne.
Kód: 756140
Dostupnosť: Kontaktujte nás
99,00€
90,10€

Kabelka má jedno bezpečnostné vrecko na zips zvonku (pod otváraním) a otvorený priestor vnútri. Popruh na rameno sa dá prispôsobiť podľa potreby. Zapínanie je na gombík-patentku.

V sérii "Norrvåge" sa využívajú väčšinou zvyšky vlny z textilného priemyslu na výrobu pekných a funkčných tašiek a batohov.

Starostlivosť: V prípade potreby batoh vyčistite jemným kartáčom alebo handričkou, vlažnou vodou a šetrným pracím prostriedkom. Nevhodné na pranie v práčke, sušenie v sušičke. Nebieľte. Kožené detaily môžete občas pretrieť olejom alebo prípravkom na ošetrenie kože.

Cieľom firmy Fjällräven je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci. Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobené vo Švédsku.

 

Vlastnosti
materiál 80% vlna, 20% polyamid
rozmery výška: 25cm; dĺžka: 23,5 cm; šírka: 6,5cm
objem 3cm
hmotnosť 225g
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Obálky z recyklovaného papiera C6 - 10ks

Štýlové a pekné samolepiace obálky zo sivého recyklovaného papiera. Vo formáte C6 (A6). Cena je uvádzaná za 10ks obálok.
0,60€