Jak vytvořit veganský svět - kniha

Autor v tejto knihe prichádza s novým pohľadom na stratégie, ciele a komunikáciu v rámci vegánskeho hnutia a hnutia za práva zvierat. Vzhľadom na súčasnú situáciu, kedy je celá spoločnosť zásvislá na využívaní zvierat, potrebujeme podľa neho zaujať veľmi pragmatický prístup.
Kód: 143106
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
13,90€

Kniha "Jak vytvořit veganský svět" obsahuje mnoho cenných nápadov a poznatkov ako pre začínajúcich, tak aj pre skúsených aktivistov
za práva zvierat, vedúcich predstaviteľov organizacií a dokonca aj podnikateľov.

Náhľad do obsahu si môžete pozrieť na fotkách vyššie.

 

Autor Tobias Leenaert je zakladateľom blogu veganstrategist.org, prednášapo celom svete pod záštitou Centra pre efektívnu vegánsku advokáciu (CEVA), ktoré riadi spolu s Melaniou Joy, a tiež je spoluzakladateľom organizácie ProVeg International.
Tobias je zakladateľom a bývalým riaditeľom belgickej organizácie EVA (Etická vegetariánska alternatíva). 

Autor: Tobias Leenaert

Vydavateľ: Espero

Jazyk: český

Rok vydania: 2018

Počet strán: 222

 

 

 

 

 

 

Vlastnosti
materiál papier, mäkká väzba
rozmery A5
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Hubka - líška červená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom severskom dizajne. Kompostovateľná.
2,60€

Dezodorant - chladivý vánok

Vôňa tohto dezodorantu je svieža, chladivá s citrusovým podtónom, vhodná pre mužov aj pre ženy. Značka Navia sa začiatkom decembra 2019 premenovala na "Kvitok". V súčasnosti dopredávame výrobky v starších baleniach s nápisom Navia, no postupne naskladňujeme nové balenia s nápisom Kvitok.
6,90€

Dezodorant - lesná tôňa

Vôňa tohto dezodorantu je svieža, typicky bylinková, preto je vhodný pre mužov. Značka Navia sa začiatkom decembra 2019 premenovala na "Kvitok". V súčasnosti dopredávame výrobky v starších baleniach s nápisom Navia, no postupne naskladňujeme nové balenia s nápisom Kvitok.
6,90€