Jak na domácnost bez chemie a jedů - kniha

Všetko, čo potrebujeme k čistej a voňavej domácnosti je pár základných prírodných surovín, ktoré bežne využívame v kuchyni. Nájdete tu napríklad recept na výrobu mydla na ruky, prášku na pranie, vlhčených obrúskov, dezinfekcie na ruky...
Kód: 14380
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
13,50€

V knižke nájdete 150 jednoduchých a overených receptov na čistiace prostriedky, ktoré naozaj fungujú a vyčistíte s nimi celý svoj dom alebo byt. Dozviete sa ako ich vyrobiť a uchovávať a zároveň si upratovanie uľahčiť a lepšie zorganizovať.

Vnesiete si do domova kúsok prírody, vône a čistoty - a to bez veľkej námahy a za málo peňazí. 

Počet strán: 224

Rok vydania: 2019

Autor: Becky Rapinchuk

 

 

Vlastnosti
rozmery 144×207 mm
materiál brožovaná väzba
hmotnosť 322g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Obal na zošit A5 - z recyklovaného papiera

Hnedý obal z pevného, odolného papiera na zošit, brožúru alebo útlejšiu knižku. Papier je recyklovaný a znovupoužitý - preto sa edícia volá Born Again. Aj keď nie je esteticky dokonalý, poslúži namiesto plastového obalu na zošity.
0,90€

Tuhé mydlo na umývanie riadu - bez obalu

Nebalené tuhé mydlo na umývanie riadu. Obsiahnuté rastlinné zložky sú účinné na čistenie ale zároveň šetrné k Vašim rukám. Vegánsky produkt, bez palmového oleja, úplne biologicky odbúrateľné.
11,00€

Eco-friendly domov - kniha

Kniha je sprievodcom k vytvoreniu domácnosti šetrnej k životnému prostrediu. Vysvetľuje základy a zásady vedomého života - čitateľovi predstaví pozitíva rozhodnutia žiť udržateľnejšie.
14,00€

Bambusová zubná kefka Proffesional

Valcovitá rukoväť je špeciálne navrhnutá tak, že znižuje tlak na minimum. Mäkké štetinky umožňujú šetrné a jemné čistenie bez toho aby spôsobovali podráždenie alebo poškriabanie ďasien.
3,50€