Feel Eco prací prášok na plienky a bielu bielizeň - 660g

Feel Eco prací prášok na detské plienky a biele prádlo má vysoký obsah prírodných účinných zložiek. Bielu bielizeň dobre vyperie aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie, ani konzervanty.
Kód: 161994
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,50€

Prací prášok na detské plienky a bielu bielizeň od českého výrobcu Feel Eco má vysoký obsah prírodných zložiek a enzýmov, čo zaručuje dobré vypranie aj pri nízkej teplote.

Prostriedok je ľahko biologicky rozložiteľný.

Nie je vhodný na vlnu a hodváb.

Neobsahuje parfumáciu, konzervanty, ani alergény. Bez fosfátov.

Dodržanie dávkovania pracieho prostriedku šetrí peniaze. Prášok vydrží na 11 pracích dávok pri praní plnej práčky.

Vhodné aj pre domáce čističky odpadových vôd.

Netestované na zvieratách.

Obal je z recyklovaného papiera.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
hmotnosť 660g
materiál papierový obal
zloženie 5% alebo viac, ale menej ako 15%: bieliace činidlá na báze kyslíka - ekologicky neškodný perkarbonát sodný, ktorý dokonale vybieli pomocou sódy a peroxidu, vhodný aj pre deti a alergikov, neobsahuje chlór ani optické zosvetlovače; aniónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť; zeolity; menej ako 5 %: mydlo - dodáva prostriedku odmasťujúci silu, umývacie účinnosť a penivosť, v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; neiónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza), zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; enzýmy - aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách, štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; polykarboxyláty
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Papierová lepiaca páska hnedá širšia - 200 metrov

Hnedá lepiaca páska z recyklovaného papiera so škrobovým lepidlom. Vhodná aj na firemné účely - do strojčekov na lepiacu pásku. Balenie balíkov bude pre Vás jedna radosť. :-)
4,20€

Bambusová zubná kefka pre deti - Junior

Zubná kefka pre deti s extra mäkkými bambusovými štetinkami a s rúčkou z bambusového dreva.
3,10€

Hubka - čučoriedky a drienky

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom severskom dizajne. Kompostovateľná.
2,10€

Bambusová zubná kefka - bamboo

Zubná kefka s mäkkými bambusovými štetinkami a s rúčkou z bambusového dreva. Odporúčaná na čistenie citlivých zubov a ďasien.
3,10€