Feel Eco prášok na plienky a bielu bielizeň 660g

Feel Eco Baby prací prášok na detské plienky a biele prádlo má vysoký obsah prírodných účinných zložiek, ktoré si spoločne s aktívnym bielením a vysokým podielom enzýmov poradia s nečistotami aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie, ani konzervanty.
Kód: 161994
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,50€

 

  • Vysoký obsah prírodných zložiek, aktívne bielenie a vysoký podiel enzýmov.
  • Účinné pranie pri nízkych teplotách.
  • Minimalizovaný obsah nerozpustného Zeolitu oproti konkurencii.
  • Ľahko biologicky odbúrateľné vďaka kvalitnému surovinovému zloženiu.
  • Nie je vhodný pre vlnu a hodváb.
  • Neobsahuje parfumáciu, konzervanty, ani alergény.
  • Ľahký obal z recyklovaného papiera.
  • Nižšia dávkovanie, ako je obvyklé, šetrí peniaze, prírodu i domáce čističky odpadových vôd.
  • Bez fosfátov.

Pokyny na používanie:

Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 11 pracích dávok. Na odstránenie silných nečistôt je možné Feel Eco prací prášok Univesal  kombinovať aj s Feel Eco odstraňovačom škvŕn, ktorý oživí bielu farbu a vráti jej jas.
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Ručné pranie:

Jednu až dve polievkové lyžice (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Potom perte bežným spôsobom.

 

Dávkovanie:

FE PP 600g

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
hmotnosť 660g
materiál papierový obal
zloženie 5% alebo viac, ale menej ako 15%: bieliace činidlá na báze kyslíka - ekologicky neškodný perkarbonát sodný, ktorý dokonale vybieli pomocou sódy a peroxidu, vhodný aj pre deti a alergikov, neobsahuje chlór ani optické zosvetlovače; aniónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť; zeolity; menej ako 5 %: mydlo - dodáva prostriedku odmasťujúci silu, umývacie účinnosť a penivosť, v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; neiónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza), zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; enzýmy - aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách, štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; polykarboxyláty
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kuchynská handrička

Náhrada plastových vechtíkov a handričiek do kuchyne. Bez syntetických vlákien, ktoré sa z bežných handričiek uvoľňujú do vody a pôdy.
3,50€

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Feel Eco Baby gél 5 L

Koncentrovaný tekutý prací prostriedok bez parfému určený na pranie jemnej detskej bielizne, a tiež bielizne dojčiat a osôb s citlivou pokožkou. Základ aktívnych látok z rastlinných olejov (repkový a kokosový) a cukrov je doplnený mydlom a enzýmami na kvalitnú ochranu farieb. Bielizeň zbaví nečistôt, ale farby zostávajú. Do pracieho gélu pre deti nepridávame žiadne konzervanty ani parfumácie.
24,50€

Sóda bikarbóna - vrece - 5 kg

Sóda bikarbóna je najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok. Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná.
11,10€