Feel Eco prací prášok na bielu bielizeň - 2,4kg

Prací prostriedok na pranie všetkej svetlej a bielej bielizne. Bielizeň dokonale vyperie už pri nízkych teplotách od 30°C. Účinné zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.
Kód: 778131
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
12,90€

Prací prostriedok Feel Eco je vhodný na pranie svetlej a bielej bielizne, ale aj na detské a dojčenské prádlo.

Základ pracieho prášku tvorí sóda a citrát, doplnený zeolitom pre dokonalé zmäkčenie vody. Vďaka perkarbonátu si bielizeň udrží svoju belosť. Aktívne zložky na báze rastlinných olejov a cukru s prídavkom enzýmov a mydla si hravo poradia s mastnotou a ďalšími nečistotami od potravín.

Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek perie výborne už pri teplote 30°C. Účinné zložky sú prírodného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.

Prostriedok na pranie nie je vhodný na pranie vlny a hodvábu.

Neobsahuje fosfáty ani optické zjasňovače.

Balenie vystačí na cca 40 pracích dávok.

Vhodný aj pri čističke odpadových vôd.

Skladujte v chlade a suchu. 

V papierovom obale.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
zloženie 5% alebo viac (ale menej ako 15%): zeolity, aniónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka; menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, polykarboxyláty; enzýmy
hmotnosť 2,4kg
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck dekoratívny - 1062ml

Sklenený pohár na domáce zaváranie. Vhodné na nakladanie zeleniny, ovocia, čalamády. Vhodný aj na uskladnenie sušených byliniek či húb. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
4,20€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Perkarbonát sodný s aktivátorom - 1kg

Perkarbonát sodný sa používa ako bielaci prášok pri praní a čistení. TAED (aktivátor perkarbonátu sodného) ho umožňuje používať aj pri praní na nižších teplotách (pod 60°C).
5,30€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€