Feel Eco prací prášok na bielu bielizeň - 2,4kg

Prací prostriedok na pranie všetkej svetlej a bielej bielizne. Bielizeň dokonale vyperie už pri nízkych teplotách od 30°C. Účinné zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.
Kód: 778131
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,60€

Prací prostriedok Feel Eco je vhodný na pranie svetlej a bielej bielizne, ale aj na detské a dojčenské prádlo.

Základ pracieho prášku tvorí sóda a citrát, doplnený zeolitom pre dokonalé zmäkčenie vody. Vďaka perkarbonátu si bielizeň udrží svoju belosť. Aktívne zložky na báze rastlinných olejov a cukru s prídavkom enzýmov a mydla si hravo poradia s mastnotou a ďalšími nečistotami od potravín.

Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek perie výborne už pri teplote 30°C. Účinné zložky sú prírodného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.

Prostriedok na pranie nie je vhodný na pranie vlny a hodvábu.

Neobsahuje fosfáty ani optické zjasňovače.

Balenie vystačí na cca 40 pracích dávok.

Vhodný aj pri čističke odpadových vôd.

Skladujte v chlade a suchu. 

V papierovom obale.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
zloženie 5% alebo viac (ale menej ako 15%): zeolity, aniónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka; menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, polykarboxyláty; enzýmy
hmotnosť 2,4kg
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco prací prášok - 2,4kg

Ekologicky šetrný prostriedok určený na pranie farebného aj svetlého a stálofarebného prádla od českého výrobcu Feel Eco. Perie výborne aj pri nízkej teplote. Je ľahko biologicky rozložiteľný.
14,10€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€

Kompostovateľné vrecia na odpad Biobag - 10l - 25ks

Vrecia do koša "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Vrecká na odpad sú vhodné na zber bioodpadu aj iného odpadu, avšak samotné vrecko patrí do kompostu alebo do hnedej zbernej nádoby.
3,00€

Feel Eco prací gél na bielu bielizeň - 1,5l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na pranie bieleho prádla od českého výrobcu Feel Eco. Výborne funguje pri praní bielej bielizne aj pri nízkych teplotách. Tento tekutý prací prostriedok nedráždi a nevysušuje kožu, šetrí prírodu i vašu čističku odpadových vôd. Bielizeň pri praní zbaví nečistôt, ale farby zostávajú.
9,30€