Feel Eco prací gél na farebnú bielizeň - 10l

Ekologicky šetrný prací gél určený na pranie farebného prádla od českého výrobcu Feel Eco. Tento tekutý prací prostriedok perie výborne aj pri nízkej teplote a ochráni farbu bielizne. Tovar je na objednávku - v prípade záujmu nás kontaktujte na info@prijemneveci.sk.
Kód: 778144
Dostupnosť: Kontaktujte nás
49,90€

Ekologický prací gél Feel Eco color na farebnú bielizeň má špeciálne vyvinuté zloženie, ktoré svojou pracou účinnosťou patrí medzi najkvalitnejšie pracie prostriedky na trhu.

Tento tekutý prací prostriedok perie prádlo výborne vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek už pri teplote 30°C.

Použité povrchovo aktívne látky sú jednoducho biologicky rozložiteľné a sú vyrobené prevažne z rastlín. Neobsahuje fosfáty. 

Vhodný aj pre domáce čističky odpadových vôd.

Je vhodný pre všetky tvrdosti vody. Nedochádza k tvrdnutiu vlákien.

S certifikátom Únie Ecolabel "The Flower".

Obal je dobre recyklovateľný alebo ho môžete ďalej použiť.

Vegánsky výrobok.

 

Vyrobené v Českej republike.

 
Vlastnosti
objem 10l
zloženie 5% alebo viac, ale menej ako 15%: aniónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú prostriedku penivosť a účinnosť; neiónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový, čiastočne palmový a glukóza) - zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; menej ako 5 %: mydlo - dodáva praciemu prostriedku odmasťujúci silu, umývacie účinnosť a penivosť, v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; enzýmy - aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách, štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; parfumy - zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácnych syntetických zložiek, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve. Parfumy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú; phenoxyetanol
Tagy produktu