Feel Eco leštidlo do umývačky 500 ml

Pri umývaní riadu je nutné starať sa aj o umývačku, preto používajte soľ, prášok i leštidlo. Leštidlo jemne oplachuje riad a odstraňuje zvyšné kvapky. Vyrobené na báze prírodných zložiek. Zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh na riade. Od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria.
Kód: 161811
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
3,60€

Ekologické leštidlo do umývačky, ktoré zabraňuje vzniku škvŕn na riade pri schnutí. Vaše poháre a príbory budú čisté a bez šmúh.

Prostriedok obsahuje starostlivo vybraté zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú v prírode a nezaťažujú životné prostredie.

Je možné ho použiť aj pri odstraňovaní odtlačkov prstov z laminátového nábytku: naneste leštidlo na vlhkú utierku a pretrite nábytok.

Viac informácii najdete na stránke výrobcu Feel eco.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
objem 500 ml
materiál obal: HDPE
zloženie 30% a viac: voda; 5% alebo viac, avšak menej jako 15%: etanol; menej ako 5%: kyselina citrónová; základnými zložkami je kyselina citrónová, lieh a aktívne látky z prírodných olejov a cukrov; z riadu zmyje zvyšné kvapky a rýchlo usychá.
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco prášok do umývačky riadu 860g

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie riadu v umývačke od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria. V novom papierovom obale!
7,80€

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Feel Eco na WC 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie toaliet od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria. Základnou zložkou je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov. Neobsahuje chlór.
3,20€

Drevená zubná kefka Curanatura - bamboo

Mäkká (extra soft) zubná kefka z dreva a bambusovej celulózy.
3,10€