Feel Eco čistič do kuchyne

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie plôch v kuchyni. Od českého výrobcu. Vítaný účinný pomocník pri čistení sporákov, digestorov, mikrovlnných rúr, obkladov i pracovných dosiek. Bol vyvinutý na báze sódy, mydla, zložiek z cukrov a prírodných olejov.
Kód: 161906
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
3,90€

Ekologický čistiaci prostriedok, ktorý jemne ale účinne odstráni zašlú špinu, mastnotu a usadeniny. 

Základnými zložkami čističa je mydlo a aktívne látky z prírodných olejov a cukrov, doplnené sódou a liehom. Spoločne ničia mastnotu, ale šetrí povrchy. Neobsahuje hydroxid, a preto je šetrný k pokožke rúk.

Určený na čistenie všetkých nesavých povrchov v kuchyni: keramických, antikórových, plastových a sklenených.

Prípravok nastriekajte na plochu, nechajte pôsobiť 3-5 minút a utrite univerzálnym kompostovateľným vechtíkom.

Nepoužívajte na citlivé povrchy ako je leštený mramor alebo vápenec.

Neobsahuje chlór, konzervačné látky a farbivá.

Nekombinujte s inými čistiacimi prostriedkami.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
objem 450ml
zloženie menej ako 5 %: neionové povrchovo aktívne látky - na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza) - zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; aniónové povrchovo aktívne látky - na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť; mydlo dodáva prostriedku odmasťujúcu silu, umývacie účinnosť a penivosť; v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; parfumy - zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve. Parfumy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú; phenoxyetanol
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco čistič do kúpeľne

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie sanity v kúpeľni od českého výrobcu. Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističoch. Nie je agresívny k pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Základnou zložkou čističa je kyselina citrónová, prirodzená účinná látka, silná proti špine, šetrná k povrchom. Podporená kombináciou aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov.
3,90€

Feel Eco na WC 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie toaliet od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria. Základnou zložkou je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov. Neobsahuje chlór.
3,20€

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Bezodpadová hubka zelená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€