Feel Eco Baby gél 5 L

Koncentrovaný tekutý prací prostriedok bez parfému určený na pranie jemnej detskej bielizne, a tiež bielizne dojčiat a osôb s citlivou pokožkou. Základ aktívnych látok z rastlinných olejov (repkový a kokosový) a cukrov je doplnený mydlom a enzýmami na kvalitnú ochranu farieb. Bielizeň zbaví nečistôt, ale farby zostávajú. Do pracieho gélu pre deti nepridávame žiadne konzervanty ani parfumácie.
Kód: 161717
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
24,50€

Feel Eco prací gél BABY je vhodný na bielu, farebnú i tmavú bielizeň. Vďaka svojmu zloženiu a zmesi enzýmov je veľmi efektívny už pri nízkych teplotách prania a zložky na ochranu farieb zabezpečia, že bielizeň bude vyzerať rovnako aj po opakovanom vypraní.

Neobsahuje žiadnu parfumáciu, alergény, konzervačné látky, a tým pomáha predchádzať vzniku nežiaducich dermatologických reakcií pri kontakte pokožky s pranými tkaninami.

Všetky obsiahnuté aktívne pracie zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.

Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = 83 pracích dávok.

Je vhodný pre všetky tvrdosti vody. Nedochádza k tvrdnutiu vlákien.

Neobsahuje fosfáty. Obal je recyklovateľný.

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
objem 5 litrov
zloženie 5% alebo viac, ale menej ako 15%: mydlo - dodáva praciemu prostriedku odmasťujúcu silu, umývaciu účinnosť a penivosť, v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; aniónové povrchovo aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový) dodávajú výrobku penivosť a účinnosť; neiónové povrchovo aktívne látky - na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza) zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; menej ako 5%: enzýmy - aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách, štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky.
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Feel eco tekuté mydlo s pantenolom - 300ml

Ekologické mydlo - účinne vyčistí a príjemne vonia.
3,50€

Bezodpadová hubka červená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€

Feel Eco na riad 1000 ml malina

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu od českého výrobcu. Základom sú aktívne látky z prírodných olejov a cukrov, doplnené zjemňujúcimi látkami a tiež panthenolom. Účinný prostriedok nielen na umývanie riadu, ale aj ovocie. Ľahko sa oplachuje a nezaťažuje pokožku rúk.
3,80€