Dentálna niť v sklenenom obale - biela

Niť s dĺžkou 30 metrov, uložená v elegantnom sklenenom obale. Efektívne si s ňou vyčistíte zuby a neuvoľňujú sa z nej mikroplastové vlákna ako pri klasických nitiach.
Kód: 14364
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,20€

Dentálna niť od "Maistic" je vyrobená z certifikovaného kompostovateľného materiálu PLA, ktorý sa vyrába na báze kukurice. Uložená v sklenenom obale s nerezovým vrchnákom, ktorý má patent na odrezávanie nite. 

Niť je tenká, pevná a dostatočne jemná k zubom a k ďasnám. Na povrchu je potiahnutá včelím voskom, aby sa s ňou lepšie manipulovalo pri čistení zubov (lepšie sa kĺže, nezadrháva sa).

Bez príchute a bez vône - vhodná aj pre alergikov. 

Dodávame v papierovom obale.

Vyrobené pre dánsku značku v Číne.

Vlastnosti
materiál kompostovateľný materiál PLA
dĺžka 30m
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

French Press kávovar - 1l Simax

Na prípravu "french press" kávy či bylinkových čajov. Pripravíte si s ním kávu bez odpadu - bez kávových filtrov či kapsúl. Zatláčacie sitko bezpečne zaistí výluh na dne nádoby a môžete priamo nalievať. A vychutnávať.
15,00€

Včelobal z biobavlny S - bylinky

Farebný, voňavý obrúsok z biobavlny a včelieho vosku v rozmere 21x20 cm. Opakovane poslúži namiesto alobalu, servítku či plastovej fólie.
3,00€

Včelobal z biobavlny M - bylinky

Farebný, voňavý obrúsok z biobavlny a včelieho vosku v rozmere 26x25cm. Opakovane poslúži namiesto alobalu, servítku či plastovej fólie.
5,90€

Včelobal z biobavlny L - bylinky

Farebný, voňavý obrúsok z biobavlny a včelieho vosku v rozmere 35x35cm. Opakovane poslúži namiesto alobalu, servítku či plastovej fólie.
7,90€