CHISTEE

CHISTEE

Slovenská značka ekologických čistiacich prostriedkov. Produkty CHISTEE sú 100% prírodné a 100% rozložiteľné. Nezaťažujú vodu, pôdu ani váš životný priestor. Rastlinné oleje a prírodné zložky produktov sa vo voľnej prírode rozkladajú pri teplote od 20°C. 

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok.
Prostriedky CHISTEE odstraňujú nečistoty z rôznych typov povrchov a materiálov. Môžete ich použiť na ručné aj strojové čistenie, umývanie alebo pranie. S jedným čistiacim prostriedkom tak jednoducho pokryjete potreby Vašej domácnosti alebo prevádzky.

www.chistee.sk

Zoradiť

Chistee prostriedok na riad 510ml - levanduľa

100 % prírodný univerzálny čistiaci prostriedok s levanduľovou vôňou je určený najmä na ručné umývanie riadov. Čistiť s ním však môžete prakticky čokoľvek. S CHISTEE si môžete byť istý, že prípadné zvyšky čistiaceho prostriedku na riadoch nepredstavujú nebezpečenstvo pre vaše zdravie ani zdravie vašich blízkych. Prostriedok je zároveň veľmi citlivý k pokožke.
9,90€

Chistee prostriedok na riad 510ml - mäta

100 % prírodný univerzálny čistiaci prostriedok s mätovou vôňou je určený najmä na ručné umývanie riadov. Čistiť s ním však môžete prakticky čokoľvek. S CHISTEE si môžete byť istý, že prípadné zvyšky čistiaceho prostriedku na riadoch nepredstavujú nebezpečenstvo pre vaše zdravie ani zdravie vašich blízkych. Prostriedok je zároveň veľmi citlivý k pokožke.
9,90€

Chistee UNI čistiaci prostriedok 520ml - citrus

Tento 100 % prírodný antibakteriálny čistiaci sprej s citrusovou vôňou si obľúbite pre jeho všestranné využitie. Je to ideálny pomocník na čistenie rôznych druhov povrchov.
7,50€