Celulózová hubka s konopou - na riad - tmavá

Hubka na riad celkom bez plastu. Vnútro je vyrobené z celulózy a všité do konopnej látky. Používa sa na umývanie riadu - ak Vám nevyhovuje lufa, táto špongia je skvelou alternatívou.
Kód: 143146
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
3,00€

100% prírodná celulózová hubka s konopou je bezodpadová alternatíva na umývanie riadu. Neobsahuje žiadne plasty, lepidlá ani farbivá.

Pre vyššiu životnosť hubky ju môžete občas preprať v umývačke riadu - vo vrchnej zásuvke. Je možné ju aj oprať na 40-tke.

Nesušte v sušičke.

Po doužívaní je špongia plne kompostovateľná - pokiaľ nie je chemicky znečistená.

Pri pestovaní konope na výrobu hubiek sa nepoužívali žiadne pesticídy. Konope je všeobecne udržateľnejšia látka, lebo sa pri nej používa menej vody a pôdy ako pri pestovaní bavlny.

 

Vyrobené pre dánsku značku v Číne.

 

 

Vlastnosti
rozmery 10cm x 10cm
zloženie celulóza, konopa
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Hubka - ovce

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom severskom dizajne. Kompostovateľná.
2,10€

Bezodpadová hubka zelená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€

Lufová špongia mäkká

Lufa zošitá do špongie - má kompaktnejší tvar ako iba odstrihnutá lufa. Môžete využiť na čistenie riadu alebo rôznych povrchov v domácnosti. Špongia je stlačená, no po namočení zhrubne a zväčší svoj objem.
2,10€

Feel Eco čistič na WC - 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na čistenie a umývanie WC. Od českého výrobcu Feel Eco. Základnou zložkou čističa na toalety je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov, ktoré sú ľahko odbúrateľné.
3,20€