Batoh na notebook do 15” Kånken No. 2 Fjällräven - olivový

Batoh Kånken so špecializáciou na nosenie notebooku (s uhlopriečkou do 38cm), z odolného a trvácneho materiálu, s koženými detailmi. Ideálny na každodenné nosenie - do školy, do práce, na výlety, von... Je priestranný, so zipsom po celom obvode, s vyberateľnou podložkou na sedenie, jednoduchými popruhmi a aj s úchytkami na držanie v ruke.
Kód: 756150
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
160,00€
145,60€

Batoh s očalúneným priečinkom na nosenie notebooku a s čalúnenými popruhmi na ramená - aby boli komfortné, aj keď je batoh naplnený.

Praktický na cestovanie i na každodenné nosenie. Na batohu je z každej strany otvorené vrecko a spredu vrecko na zips. Vnútri je priečinok na viziku/adresu.

Detaily a úchytky sú ušité z kvalitnej kože v čiernej farbe.

Batoh je vhodný na notebook s uhlopriečkou najviac 38cm alebo s rozmermi 36 x 26 x 3 cm.

Starostlivosť: V prípade potreby vyčistite jemnou kefkou alebo handričkou a so šetrným čistiacim prostriedkom. Nevhodné na pranie v práčke a sušenie v sušičke.

Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci. Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn. K zdrojom je však šetrná aj samotná výroba - zlepšovanie výrobných procesov, vyberanie vhodných surovín a znižovanie spotreby vody, energií a chemikálií sú úplnou samozrejmosťou.

Okrem stratégie "Reduce, reuse, recycle", používajú napríklad iba impregnáciu bez fluorocarbonu (PFC), ktorý životnému prostrediu jednoznačne škodí. Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobený pre švédsku značku v Číne.

Vlastnosti
materiál G-1000® Lite Eco: 65% polyester, 35% bavlna, 100% koža
hmotnosť 765g
objem 18l
rozmery výška: 40cm; dĺžka: 28cm; šírka: 16cm