ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Batoh - Fjällräven Norrvåge Briefpack - tmavosivý

Originálny batoh vyrobený z recyklovanej vlny v jednoduchom dizajne. Súčasťou batoha je očalúnené puzdro na notebook (s uhlopriečkou do 38cm).
Kód: 756139
Dostupnosť: Kontaktujte nás
199,00€
181,10€

Jednoduchý ale do detailu prepracovaný batoh z recyklovanej vlny ušitý v "Melton Fabric".

Môžete ho nosiť v ruke alebo na chrbte a zmestia sa doňho všetky potrebné veci do školy či do práce.

Hlavná časť batoha, kde je aj priestor pre notebook, sa otvára zipsom po celom obvode. Vnútri sú ešte dve otvorené vrecká a jedno malé vrecko na zips.

V sérii "Norrvåge" sa využívajú väčšinou zvyšky vlny z textilného priemyslu na výrobu pekných a funkčných tašiek a batohov.

Starostlivosť: V prípade potreby batoh vyčistite jemným kartáčom alebo handričkou, vlažnou vodou a šetrným pracím prostriedkom. Nevhodné na pranie v práčke, sušenie v sušičke. Nebieľte. Kožené detaily môžete občas pretrieť olejom alebo prípravkom na ošetrenie kože.

Cieľom firmy Fjällräven je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci. Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

 

Vyrobené vo Švédsku.

 

Vlastnosti
materiál 80% vlna, 20% polyamid
hmotnosť 665g
objem 15l
rozmery výška: 40cm; dĺžka: 32cm; šírka: 11cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Skladací nôž na huby

Skladací (zatvárací) nôž s kefkou z prírodných štetín. Nožík slúži na očistenie húb od hliny už pri zbere. Ideálny darček pre hríbara.
19,90€

Hlboká liatinová panvica s bukovou rúčkou - 25 cm

Kvalitná originálna liatinová panvica na vyprážanie a varenie od tradičného švédskeho výrobcu Skeppshult (1906). S rúčkou zo švédskeho buka a s pomocným držiakom. S priemerom 25 cm.
139,00€