Bambusový príborový set Yuggen (6-dielny)

Bambusový príbor na cesty je zabalený do elegantného bavlneného obalu a do papierovej krabičky. Príbor má 6 častí - lyžička, vidlička, nôž, čínske paličky, slamka a kefka na čistenie slamky. Ideálny na jedlo so sebou, na turistiku, do lietadla...a už nemusíte míňať jednorazové príbory.
Kód: 4716245
: Yuggen
Dostupnosť: Kontaktujte nás
16,00€

Drevený, opakovane použiteľný príbor na cesty. Bambusové drevo je hladké, odolné, nezafarbí sa jedlom. Prenosný bambusový príbor sa hodí všade tam, kde sú na výber iba jednorazové alternatívy - festival, trh, jarmok, lietadlo, kúpalisko...

Vlastnosti
materiál bambusové drevo
dĺžka 20cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Opakovane použiteľná silikónová fólia "Agreena" - 2ks

Nahradiť jednorazové kuchynské potreby je veľmi pohodlné a ľahké. Ak Vám nevyhovujú voskované obrúsky, môžete skúsiť opakovane používateľnú fóliu Agreena. Silikónová fólia splní 3 hlavné účely vo Vašej kuchyni - môžete s ňou prikryť ľubovoľnú nádobu, nahrádza alobal na prikrytie jedla v rúre a dá sa použiť aj ako papier na pečenie na plech. Povrch sa ľahko ošetruje a umýva. Veľkosť akurát na plech veľkosti 45x30cm. V balení sú 2 kusy. Vyrobené zo silikónu určeného pre styk s potravinami (spĺňa štandardy FDA).
19,00€

Vrecká na ovocie a zeleninu - Take5nets

5 vreciek na ovocie a zeleninu.
9,50€ 7,00€

Veľký dubový obuvák

Obuvák z voskovaného dubového dreva.
12,00€

Sada plátených vreciek -3ks-SG

Z biobavlny - na zeleninu/ovocie, pečivo a chlieb. Plne kompostovateľné.
7,00€