Bambusový príborový set Yuggen (6-dielny)

Bambusový príborový set Yuggen obsahuje 6 kusov - lyžičku, vidličku, nôž, čínske paličky, slamku a kefku na čistenie slamky. Prenosný drevený príbor je ideálny na cestovanie, dá opakovane používať. Efektívne sa tak vyhnete jednorazovým plastovým príborom.
Kód: 4716245
: Yuggen
Dostupnosť: Kontaktujte nás
16,00€

Bambusový príborový set je vhodný na jedlo mimo domova - na cestovanie, turistiku, festival, trh, jarmok, kúpalisko, ale aj do lietadla. 

Bambusové drevo je hladké, odolné, nezafarbí sa od jedla a jeho nízka hmotnosť je ideálna na prenos - nebude zbytočne zaťažovať batoh.

Set obsahuje lyžičku, vidličku, nôž, čínske paličky, slamku a kefku na čistenie slamky. Možete si tak vychutnať polievky, druhý chod aj nápoje.

 

 

Vlastnosti
materiál bambusové drevo
dĺžka 20cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck válec - 1590ml

Jednoduché a elegantné zaváranie čalamády, cvikle. Pohár využijete aj na nakladané kvašáky, utopencov alebo na prenesenie čapovaného piva až domov. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,00€

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Ideálny na uchovávanie otvorených pohárov v chladničke i v mrazničke.
0,60€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml

Jednoduché a elegantné zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov z prírody. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Jednoduché a elegantné zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov z prírody. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€