ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Bambusový príborový set Yuggen (6-dielny)

Bambusový príborový set Yuggen obsahuje 6 kusov - lyžičku, vidličku, nôž, čínske paličky, slamku a kefku na čistenie slamky. Prenosný drevený príbor je ideálny na cestovanie, dá opakovane používať.
Kód: 4716245
Dostupnosť: Kontaktujte nás
17,00€

Bambusový príborový set je vhodný na jedlo mimo domova - na cestovanie, turistiku, festival, trh, jarmok, kúpalisko, ale aj do lietadla. 

Bambusové drevo je hladké, odolné, nezafarbí sa od jedla a jeho nízka hmotnosť je ideálna na prenos - nebude zbytočne zaťažovať batoh.

Set obsahuje lyžičku, vidličku, nôž, čínske paličky, slamku a kefku na čistenie slamky. Možete si tak vychutnať polievky, druhý chod aj nápoje.

 

Vyrobené v Číne.

 

Vlastnosti
materiál bambusové drevo
dĺžka 20cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck valec - 1590ml

Sklenený pohár na zaváranie čalamády, cvikle. Pohár využijete aj na nakladané kvašáky, utopencov alebo na uskladnenie kvasenej kapusty. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
4,30€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj na huby. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,50€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,60€

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Plastové viečko na uchovávanie otvorených sklenených zaváracích pohárov. Vrchnák je vhodný ako do chladničky, tak aj do mrazničky.
0,60€