Balzam na kožu Beevitalise - 100ml

Balzam na ošetrenie predmetov z kože ako sú pohovky, topánky, čižmy a kabelky. Nie je určený na semiš. Obsahuje včelí vosk, mandľový olej, orechový olej a bambucké maslo.
Kód: 122347
Dostupnosť: Kontaktujte nás
10,00€

Balzam je vhodný na ošetrenenie výrobkov z kože. Je vyrobený z prírodného včelieho vosku a eticky získaných olejov. 

Včelí vosk je antibakteriálny a pôsobí ako prírodná bariéra.

Bez rozpúšťadiel, silikónov, liehovín, riedidiel, sójového, palmového alebo karnaubského vosku. 90 % britských zložiek.

Návod na použitie: Naberte si malé množstvo, krúživým pohybom ho nanášajte na kožu a nechajte zaschnúť. Prebytočné množstvo zotrite.

Skladovanie: Vosk je prírodný produkt s teplotou topenia 80 °C. Balzam skladujte na chladnom mieste mimo horúcich potrubí.

Obal je vyrobený z recyklovaných materiálov.

Balzam obsahuje stopy orechov.

 

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

 

Vlastnosti
zloženie včelí vosk, mandľový olej, orechový olej, bambucké maslo.
objem 100ml
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Odstraňovač vodného kameňa - kyselina citrónová - 0,9kg

Kyselina citrónová je vynikajúcim prostriedkom na čistenie od vodného kameňa a údržbu umývačky, práčky, varnej kanvice, kávovaru alebo toalety. Oproti octu nezanecháva žiadny pach a je šetrnejšia k plastovým a gumovým častiam spotrebičov. Pravidelná údržba spotrebičov prispieva k ich úspornejšej prevádzke.
8,70€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Balzam na drevo Beevitalise - 100ml

Balzam vyživuje, ošetruje a chráni prírodné dreviny a dyhy a vytvára prirodzený lesk. Obsahuje včelí vosk, ľanové semienko, repkový olej, orechový olej a bambucké maslo.
10,00€

Sklenená misa Glasslock - 2000ml

Sklenená misa na šalát s vzduchotesným vrchnákom od značky Glasslock. Miska sa nezafarbí jedlom, nenapáchne a je úplne zdravotne nezávadná - môžete v nej bez obáv podávať aj teplé jedlá.
13,00€