ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Feel Eco prášok do umývačky riadu - 860g

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie riadu v umývačke od českého výrobcu Feel Eco. Prášok je ľahko biologicky rozložiteľný, bez chlóru a fosfátov.
Kód: 161809
Dostupnosť: Kontaktujte nás
8,65€

Prášok do umývačky riadu, ktorý zmäkčuje vodu, čím zabraňuje tvoreniu vápenatých usadenín na riade.

Obsahuje úplne biologicky odbúrateľné prírodné bieliace činidlá, ktoré rozkladajú farebné škvrny na riade a zaisťujú tak perfektný výsledok umývacieho cyklu.

Neobsahuje chlór, konzervanty ani fosfáty.

Tento ekologický prostriedok možno využiť aj na čistenie rúry, záhradného grilu a pripáleného riadu: malé množstvo prášku nasypte na mokrú handričku a nečistoty vydrhnite.

Vysoko koncentrovaný prostriedok vystačí až na 40 umývacích cyklov.

S certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria.

Obal z papiera je recyklovateľný.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
zloženie 5% alebo viac, avšak menej jako 15%: bieliace činidlá na báze kyslíka, neiónové povrchovo aktívne látky; menej ako 5%: polykarboxyláty, enzymy (proteáza, lipáza, amyláza), parfémy
hmotnosť 860g
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Bezodpadová hubka červená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,90€

Feel Eco leštidlo do umývačky - 450ml

Pri umývaní riadu je nutné starať sa aj o umývačku, preto je potrebné používať soľ, prášok i leštidlo. Leštidlo jemne oplachuje riad a odstraňuje zvyšné kvapky. Vyrobené na báze prírodných zložiek - ľahko biologicky odbúrateľné. Zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh na riade. Od českého výrobcu Feel Eco.
3,85€

Bambusová zubná kefka - bamboo

Zubná kefka s mäkkými bambusovými štetinkami a s rúčkou z bambusového dreva. Odporúčaná na čistenie citlivých zubov a ďasien.
3,10€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€