Feel Eco leštidlo do umývačky - 450ml

Pri umývaní riadu je nutné starať sa aj o umývačku, preto je potrebné používať soľ, prášok i leštidlo. Leštidlo jemne oplachuje riad a odstraňuje zvyšné kvapky. Vyrobené na báze prírodných zložiek - ľahko biologicky odbúrateľné. Zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh na riade. Od českého výrobcu Feel Eco.
Kód: 161811
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
3,85€

Ekologické leštidlo do umývačky, ktoré zabraňuje vzniku škvŕn na riade pri schnutí.

Poháre a príbory budú čisté a bez šmúh.

Prostriedok obsahuje starostlivo vybraté zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú v prírode a nezaťažujú životné prostredie - sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Je možné ho použiť aj pri odstraňovaní odtlačkov prstov z laminátového nábytku: naneste leštidlo na vlhkú utierku a pretrite nábytok.

Od českého výrobcu Feel Eco s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower".

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
objem 500 ml
materiál obal: HDPE
zloženie 30% a viac: voda; 5% alebo viac, avšak menej jako 15%: etanol; menej ako 5%: kyselina citrónová; základnými zložkami je kyselina citrónová, lieh a aktívne látky z prírodných olejov a cukrov; z riadu zmyje zvyšné kvapky a rýchlo usychá.
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Feel Eco čistič na WC - 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na čistenie a umývanie WC. Od českého výrobcu Feel Eco. Základnou zložkou čističa na toalety je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov, ktoré sú ľahko odbúrateľné.
3,40€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€

Feel Eco na riad - 1l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,35€