Dentálna niť bez obalu - 2ks (náhradná)

Kompostovateľná dentálna niť bez skleneného obalu - balenie obsahuje 2ks nite, ktorá môže slúžiť aj ako náhradná náplň, ak už vlastníte sklenený obal. Je vyrobená z bambusovej celulózy s jemnou vôňou mäty. Vhodná aj pre vegánov.
Kód: 1322148
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
7,30€

Kompostovateľná dentálna niť vyrobená z bambusovej celulózy, ktorá sa spracováva pri vysokej teplote a tak dochádza ku karbonizácii bambusu.Týmto unikátnym výrobným procesom vznikajú prírodné uhlíkové vlákna.

Niť je povoskovaná rastlinným voskom a má jemnú vôňu mäty.

Zubnú niť môžete strihať sami alebo vložiť ako náhradu do skleneného obalu s rezátkom, ak už ho máte.

Dĺžka 2 x 30m.

Nepraská medzi zubami, nevydáva nepríjemné zvuky.

Neskladujte na svetle. Skladujte v teplote od -10°C do 25°C.

100% rozložiteľná zubná niť.

Nie je testovaná na zvieratách.

Vegánsky výrobok.

 

Vyrobená v Číne.

 

 

 

Vlastnosti
zloženie bambusové uhlie, kandelilový (rastlinný) vosk, mätový esenciálny olej
rozmery 2 x 30m
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€

Lufa - prírodná špongia - min. 60cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde viac ako 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
6,20€

Celulózová hubka bez obalu

Bezplastová prírodná špongia z čistej celulózy. Mnohoúčelová - používa sa na umývanie riadu, čistenie domácnosti, ale aj do kúpeľa. Je veľmi savá a trvácna, vďaka jej tvaru sa dobre drží v ruke. Dodávame bez zbytočných obalov.
2,20€