Bavlnené vrecúško na čaj

Bavlnené vrecúško s dlhou šnúrkou na sypaný čaj na opakované použitie. Vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS.
Kód: 425132
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
0,90€

Vrecúško z bavlny využijú najmä milovníci sypaného čaju. Šnúrka je dostatočne dlhá na použitie v hrnčeku i v čajníku.

Po použití stačí vrecúško prepláchnuť v rukách - obráťte ho naruby a opláchnite v studenej vode. V prípade potreby môžete použiť prostriedok na umývanie riadu. Vrecko už len necháte vysušiť.

Ak chcete čajové vrecúško vyčistiť dôkladnejšie, namočte ho na niekoľko hodín do octu a vody (jablčný alebo biely ocot) v pomere 1 diel octu a dva diely vody.

Ak sa čajové vrecko používalo na čaj s mliekom - po každom použití ho umyte v ruke. Ak bez mlieka, opláchnite a použite 1-2 krát (v ten istý deň) a potom ručne umyte.

Vylúhovaný čaj skompostujte.

Vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS. Šnúrka je z prírodnej nebielenej bavlny, bez farbív.

 

 

Vlastnosti
materiál bavlna
rozmery 9x9 cm
rozmery dĺžka šnúrky: cca 14cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Plátenné vrecko na výrobu rastlinného mlieka

Vrecko vyrobené z jemného plátna z biobavlny. Poslúži na výrobu mlieka z orechov, semien, obilnín, ale dá sa využiť aj na výrobu syra alebo zeleninových štiav. Po doslúžení môže poputovať do kompostu.
2,50€

Nerezové sitko na lúhovanie čaju

Nerezové sitko je znovupoužiteľný pomocník do kuchyne pre milovníkov sypaného čaju. Nahradí množstvo jednorazových vreciek na čaj a tým aj množstvo odpadu.
4,90€

Náhradná hlavica na kefu na riad - tvrdá

Náhradná hlavica s tvrdými tampico štetinami na výmenu do kefy na umývanie riadu.
1,20€

Univerzálny čistič - sóda bikarbóna - 1kg

Najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok. Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná. Neobsahuje hliník.
3,00€