Bavlnené vrecúško na čaj

Bavlnené vrecúško s dlhou šnúrkou na sypaný čaj na opakované použitie. Vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS.
Kód: 425132
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
0,90€

Vrecúško z bavlny využijú najmä milovníci sypaného čaju. Šnúrka je dostatočne dlhá na použitie v hrnčeku i v čajníku.

Po použití stačí vrecúško prepláchnuť v rukách - obráťte ho naruby a opláchnite v studenej vode. V prípade potreby môžete použiť prostriedok na umývanie riadu. Vrecko už len necháte vysušiť.

Ak chcete čajové vrecúško vyčistiť dôkladnejšie, namočte ho na niekoľko hodín do octu a vody (jablčný alebo biely ocot) v pomere 1 diel octu a dva diely vody.

Ak sa čajové vrecko používalo na čaj s mliekom - po každom použití ho umyte v ruke. Ak bez mlieka, opláchnite a použite 1-2 krát (v ten istý deň) a potom ručne umyte.

Vylúhovaný čaj skompostujte.

Vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS. Šnúrka je z prírodnej nebielenej bavlny, bez farbív.

 

 

Vlastnosti
materiál bavlna
rozmery 9x9 cm
rozmery dĺžka šnúrky: cca 14cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Nerezové sitko na lúhovanie čaju

Nerezové sitko je znovupoužiteľný pomocník do kuchyne pre milovníkov sypaného čaju. Nahradí množstvo jednorazových vreciek na čaj a tým aj množstvo odpadu.
4,90€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml - vysoký

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ, domáceho kečupu či pretlaku. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj uskladnenie sušených húb. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,90€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Lufa - prírodná špongia - 15cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa sa využíva ako ekologická hubka na riad. Malá lufa sa nastrihá na kúsky aké potrebujete. Z jednej malej lufy vyjdú cca 4 hubky. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
2,20€