Čistiaci prášok Sonett - 450g

Čistiaci prášok zložený z čisto rastlinných zložiek. Efektívne odstraňuje zažratú špinu a povrch nepoškriabe. 100% biologicky odbúrateľný - vhodný pre všetky ekologické čističky vôd.
Kód: 778107
: Sonett
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
3,40€

Čistiaci prášok Sonett je vyrobený z pemzy - vo svojej jemne mletej forme sa ukazuje ako jemný, ale veľmi účinný čistiaci prostriedok.

S vôňou šalvie a kajeputu z ekologického pestovania.

V kombinácii so sódou a mydlom dokonale odstranuje mastnotu a pripálené zvyšky.

Je vhodný aj na keramické dosky, hrnce, rúry, vane, toealety, obkladačky, smalt, nerez či plastový záhradný nábytok - efektívne odstráni nečistoty a povrch nepoškriabe.

Použitie: Na ošetrovaný povrch nasypte prášok a navlhčenou špongiou, utierkou alebo kefkou šetrne očistite.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči.

100% biologicky odbúrateľný.

Vhodný pre všetky ekologické čističky vôd.

 

Vyrobené v Nemecku.

 

Vlastnosti
hmotnosť 450g
zloženie Zloženie pdľ Nariadenia (EC) č.648/2004: >30% pemzový prášok z vulkanickej skaly, 5-15% sóda, 5-15% oxid hlinitý, 1-5% mydlo z rastlinných olejov*, <1% esenciálne oleje zo šalvie* a kajeputu* (obsahuje limonén*), vonné prísady*; *organicky pestované / BIO Držte mimo dosahu detí.
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Mydlo s ovčím mliekom oválne - levanduľa

Mydlo s ovčím mliekom, mandľovým olejom, bambuckým maslom a s vôňou levandule. Vďaka svojmu oválnemu tvaru perfektne sadne do ruky. Dodávame bez obalu. :-)
3,50€

Papierová lepiaca páska hnedá širšia - 200 metrov

Hnedá lepiaca páska z recyklovaného papiera so škrobovým lepidlom. Vhodná aj na firemné účely - do strojčekov na lepiacu pásku. Balenie balíkov bude pre Vás jedna radosť. :-)
4,20€

Bambusová zubná kefka - bamboo

Zubná kefka s mäkkými bambusovými štetinkami a s rúčkou z bambusového dreva. Odporúčaná na čistenie citlivých zubov a ďasien.
3,10€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€