Celulózová hubka s lufou

Celulózová špongia zošitá s lufovou hubkou je vhodná hlavne na umývanie riadu, no môžete ju použiť na čistenie rôznych povrchov.
Kód: 1225235
Dostupnosť: Kontaktujte nás
3,20€

Bezplastová hubka je vyrobená z čistej celulózy a na nej je prišitý kúsok lufy (sušená tekvica) vytvarovanej do hubky, ktorá slúži aj ako drôtenka. V porovnaní s lufou lepšie pení, ale môžu sa v nej udržiavať zvyšky jedla.

Celulózová špongia veľmi dobre drží tekutinu a teda aj umývací prostriedok. 

Je znovupoužiteľná - môžete ju dať do umývačky riadu a tým ju dezinfikovať. Potom používať znovu a znovu, až kým sa nezoderie :)

Môžete ju prať aj v práčke na 30-40°C.

Po použití nechajte voľne uschnúť v zvislej polohe.

Pokiaľ nie je chemicky znečistená, je kompostovateľná. Ak hubku rozstriháte na menšie kúsky, urýchlite tým kompostovanie.

 

Vyrobené v Číne.

Vlastnosti
materiál celulóza, lufa
rozmery 11 x 7 x 2cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Celulózová hubka bez obalu

Bezplastová prírodná špongia z čistej celulózy. Mnohoúčelová - používa sa na umývanie riadu, čistenie domácnosti, ale aj do kúpeľa. Je veľmi savá a trvácna, vďaka jej tvaru sa dobre drží v ruke. Dodávame bez zbytočných obalov.
2,20€

Zavárací pohár Weck valec - 340ml

Sklenený pohár na zaváranie ovocia a zeleniny - ideálny na kukuričky, špargľu, fazuľové struky. Rozmerovo je blízky klasickým 3dcl pohárom. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,90€

Feel Eco na riad - uhorka - 1l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. S jemnou vôňou uhorky. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,35€

Zavárací pohár Weck mini valec - 145ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detskej výživy, detských príkrmov. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,60€